• Неодамнешно
10 Пакети Метал Божиќ Венец Рамка Зелена Круг Жица Венец Изработка на Прстен DIY Ресни Флорални Занаети Жица Форма Божиќ Декорација Вратата Занает (14 Инчи)

10 Пакети Метал Божиќ Венец Рамка Зелена Круг Жица Венец Изработка на Прстен DIY Ресни Флорални Занаети Жица

Buyers rating:
DEN 1055.76

Количина на стоки

Венец рамка поставена : пакетот вклучува 10 пакети на зелената метална венец рамка прстен чија максимален дијаметар е 14 инчи/ 35.56 cm (мерење на надворешниот прстен).Цврсти и издржливи : жица венец форма е направен од железо жица со сигурен зелена слој кој може да се спречи прстен од rusting, ова е цврсти и издржливи метална жица венец рамка за покривање на различни материјали.DIY потрошен материјал : метал венец рамки се погодни за изработка на DIY занаети, завиткување некои шарени лажен, дрвја, faux цветови и лисја или од цвеќиња и остава околу метал garlands да ги красат Божиќ.Корисни додатоци : овие метални прстени се погодни за обезбедување на здрав темел за било гарланд (без разлика дали се свежи, суви или вештачки) за Божиќ, за Нова Година, за Денот на Вљубените или други празници и активности.Применливи прилики : рустикален жица венец може да биде применета како надворешно и внатрешно декорација на многу места како што се ходниците, градини и patios; Тоа исто така може да се закачени на ѕидови, стреи или тавани да декорирате вашиот дом. 10 Пакети метал венец рамка зелена круг жица венец изработка на прстен diy ресни флорални занаети жица форма божиќ декорација вратата занает Карактеристики : Направен од железо жица со слој на длабоко зелена слој, на венец изработка на прстен е практичен за да DIY како што се правење занаети, и може да заврши на прстен со некои шарени лажен, дрвја, faux цвеќе, лисја или од цвеќиња наоколу за да ги красат Божиќ.Повеќенаменски алатки : Овие метал гарланд рамка може да се примени на многу прилики како што се обезбедување на здрав темел за било гарланд (без разлика дали се свежи, суви или вештачки) за Божиќ, за Нова Година, за Денот на Вљубените или други празници и активности, и селски венец рамки може да биде применета како надворешно и внатрешно украси во коридори, градини, patios, ѕидови, стреи или тавани за да облагородување вашиот дом.Спецификации : Боја : длабоко зелена Материјал : железо жица, со длабока зелена слој Големина : прибл. 14 инчи/ 35.56 cm во дијаметар Пакетот вклучува : 10 x Метална жица венец рамка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76
KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76