• Неодамнешно
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот Пумпа Потопна Пумпа за Риба Резервоарот

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Buyers rating:
DEN 321.36

Количина на стоки

Ултра-молчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вода работат тивко.Усвојување керамички роторот, што е повеќе за штедење на енергија, повеќе тивка од нерѓосувачки челик роторот, отпорност на абење.Супер силен вшмукување чаша, моќен вшмукување сила, не стврднување.Трајни производи за долго време во употреба, анти-притаен, висока температура отпорни и отпорни на абење, долг животен пат.Совршен за аквариум, фонтана, рибник, итн.Функција : 1. Ултра-молчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вода работат тивко.2. Трајни производи за долго време во употреба, анти-притаен, висока температура отпорни и отпорни на абење, долг животен пат.3. Усвојување керамички роторот, што е повеќе за штедење на енергија, повеќе тивка од нерѓосувачки челик роторот, отпорност на абење.4. Супер силен вшмукување чаша, моќен вшмукување сила, не стврднување.5. Совршен за аквариум, фонтана, рибник, etc6. 3 различни plug видови за да изберете од, лесно да се исполнат различни луѓе барања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Риба Резервоарот Подводните Pump Material : Пластични Боја : Како на Слики Прикажани Лифт : 0.45 M/1.5 ft Power : 2 WVoltage : 110 V / 220 V - 240 VTraffic : 150 L/HFrequency : 50 Hz / 60 Hz Line Должина : Околу. 1.5 М/4.92 ft Вода Млазницата Големина : Надвор Кол : Прибл.8мм, Внатре Кол : Прибл.6mm Пакет Листата : 1x Риба Резервоарот Потопна Пумпа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични

★6 Различни Бои.★ Светат во темница шминка на лицето.Лицето боја комплет се дизајнирани за да ви овозмо�

DEN 287.76
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што �

DEN 463.20
Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување

Како професионална производителот на фризер додатоци, ние специјално дизајнирани за оваа престилка де�

DEN 479.76