• Неодамнешно
10 Компјутери 100ml Силиконски Мерни Чаши, Епоксидна Смола Чаши, Nonstick Силикони Мешање Чаши за Смола Калапи Смола Комплет Калапи за рачно изработени Свеќа, Смола Занает

10 Компјутери 100ml Силиконски Мерни Чаши, Епоксидна Смола Чаши, Nonstick Силикони Мешање Чаши за Смола Калапи

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

НЕ-СТАП ПОВРШИНА : Направен од висок квалитет и дебели силикони,мазна,не-стап и resulable,ти Чува од постојано купување чаши и стапови.Мора да имаат за работа со смола.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : 1) се избришат од вишокот смола со хартиена крпа, додека на смола е се уште мокра и истурете малку триење на алкохол или acetone на хартиена крпа за да се излезе останатиот смола. 2) да се исуши и потоа се повлече сушен смола право од вашиот мешање на сад.Ценет Пакет:Доаѓаат со 10 компјутери 100 ml мерка чаши,и 4 парчиња пластични стапчиња.МНОГУ USAGES - Силиконска смола алатки се совршени за мешање, лиење, леење, дамка, изработка на накит, разни видови на епоксидна смола уметности и занаети проекти, дома декорација, лабораторија за образование демонстрација.АГЛЕСТА ДИВЕРЗИЈА ПОРТА ДИЗАЈН - Може да се направи фрлаат полесно,повеќе точни и спречување на течноста од останатите на надворешниот ѕид на купот и чувајте го на чиста.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76