• Неодамнешно
Запалени Подарок Кутии Божиќ Декорација, Сет од 3 Дел Присутни Украс Кутии со Пред-осветлена 50 LED Мини Крушка, светне Подарок Кутија за Внатрешна Отворено Божиќ Дрво

Запалени Подарок Кутии Божиќ Декорација, Сет од 3 Дел Присутни Украс Кутии со Пред-осветлена 50 LED Мини Крушка,

Buyers rating:
DEN 815.76

Количина на стоки

3 сетови пакет : Прифатлива 3 големини убав Божиќ подарок кутија украси, мора да се за внатрешна и надворешна декорација на Божиќ, а бројот "3" значи жив и просперитетна, тоа може да ви носи среќа, здравје и богатство, сјајна и ласерски гравирани рефлективна површина се залага за покренување на вас светла перспектива.Осветлете кутии : 50 мини сијалица светла string веќе собрани во внатрешноста на секоја шарени подароци кутија за доброто на вашата заштеда на време, 25 мини сијалицата во голема кутија, 15 во медиум кутија и 10 во мала кутија, сите фиксни цврсто и цврсто со кабел врски, издржлив и не се грижиш за олабавување или намалувањето исклучување, подобро складирање за повторно користење на следната година.Подготвени за употреба : Препорачуваме да куп на три деликатна подарок кутии оркестарот, позиција нив рамо до рамо под фенси и исклучителна елка или пред тремот, приклучете да светне и да почнете да уживате со вашиот Празник Божиќ.Answer : ___________________________ NOTE : AC приклучокот треба да бидат заштитени од дожд или вода кога се користи на отворено.Широка примена : Идеален подарок кутија оркестарот комбинација за дома, спална соба, дневна соба, градина, тремот, патио, тревник, дворот двор, хотел, трговски центар, супермаркет, итн., исто така фантастичен подарок или сегашни за семејство, пријатели, соученици, свој колега, колега, роднини или себе си.Уверение приклучок : УЛ заверена приклучок со вграден-во осигурувачи обезбедува постојан струја време за стабилен и долгорочно работење.Опис на производот : Запалени Божиќ Кутии, светне Вашата Инспирација!СПЕЦИФИКАЦИИ : Сијалица количина : 50 компјутери Сијалица тип : волфрам Доведе кабелот : 35.8 инчи Голема кутија : 25 мини светилки Медиум кутија : 15 мини светилки Мала кутија : 10 мини светилки Голема кутија : 8" Медиум кутија : 5.5" Мала кутија : 4.5" Осветлување режим : стабилен на Осветлување боја : јасно Кабел боја : бела Моќност : 120 V~ Пакетот Вклучува : 1 x Голема кутија 1 x Медиум кутија 1 x Мала кутија 2 x Мини светилки (резервни) За оваа Запалени Подарок Кутија за Божиќ, само да го додадете во кошничката со доверба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични

★6 Различни Бои.★ Светат во темница шминка на лицето.Лицето боја комплет се дизајнирани за да ви овозмо�

DEN 287.76
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што �

DEN 463.20