• Неодамнешно
Bose SoundTouch 10 безжичен звучник, работи со Алекса - Црна

Bose SoundTouch 10 безжичен звучник, работи со Алекса - Црна

Buyers rating:
DEN 669.36

Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : Љубезно се однесуваат на Прирачник за Корисникот, упатства за Корисникот за помош која е на располагање подолу.ЗАЕДНИЧКИ КОМАНДИ Алекса, побара Bose да се игра.И побара од далеку.Повеќето други ќе работат како добро, но не е толку опширно тестирање.Алекса, побара Bose да се игра во кујната.Дел од целосна семејството на мулти соба безжични звучници дизајниран да расте со вас.Алекса, побара Bose да се обратат до јачината на звукот.Само пар вашите звучници со Ехо Точка и да го користите вашиот глас за да репродуцирате музика, ја добиете вашата вести, управување со smart home уреди и повеќе.Следете ги едноставните чекори.Таа работи со вашата домашна Wi-Fi или Bluetooth уреди за да стримувате милиони песни од музиката услуги, Интернет радио станици и вашите зачувани музичката библиотека.И кога ќе сакате да го најдете вашиот омилен музика и podcast-и побрзо, користете шест мемории на далечинскиот управувач или на звучникот себе.Започнете со еден и додадете повеќе подоцна.Безжичната мрежа компатибилност : 802.Прашајте отидат; Со нови Bose Вештина за Алекса сега можете да уживате во рацете слободни гласовна контрола на вашиот Sound Touch јазик со користење на било која Алекса от уред како Ехо Точка.Со новиот Bose Вештина за Алекса, сега можете да уживате во рацете слободни гласовна контрола на вашиот Sound Touch јазик со користење на било која Алекса от уред – како Ехо Точка.Алекса, побара Bose да се игра насекаде.Само отворете го Алекса стан.Работи со Wi-Fi и Bluetooth уреди да се игра музички сервиси како Музика, Spotify, Интернет радио станици и вашите зачувани музичката библиотека.Кога сакате да додадете повеќе енергија за да партии и празници, користете Sound Touch стан за да го спарите двата Sound Touch 10 звучници за лево/десно во Стерео Режим.Мрежата Прикачена за Складирање (NAS) диск може да се користи за да се овозможи репродукција на чуваат музика без компјутер.Што ако сакате да се игра на објава во една соба и стримувате музика во друга соба?Или две?Или три?Со Sound Touch, може да се изгради едно семејство од повеќе простории безжични звучници низ вашиот дом.Алекса, побара Bose да се игра претходно наместен Еквалајзер 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20
KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76