• Неодамнешно
KUBEY Чаби KU203 Виткање Џебен Нож Компактен Секојдневно Носат со 2.4 Tanto Balde и G10 се Справи со Flipper Отворен за Кампување Лов и Отворено (Беж)

KUBEY Чаби KU203 Виткање Џебен Нож Компактен Секојдневно Носат со 2.4 Tanto Balde и G10 се Справи со Flipper

Buyers rating:
DEN 783.84

Количина на стоки

☑️【Производ Димензии】Flipper нож има целосна должина на 6.02 во (15,3 см) со 2,7 во (6.0 cm) D2 песок експлозијата заврши tanto ножот и 3.66 во (9.3 cm) G10 се справи.Објектот тежина : 3.81 оз (108 g). ☑️【Витко Нож со Остар Нож】0.14" тенка tanto сечилото форма на нож карактеристики остар жилет своите перформанси и висока издржливост.Jimping по должината на ' рбетот на сечилото носи поголема безбедност за време на употреба на отворено. ☑️【Солидна G-10 Работат Нож】Трајни g10 скали со текстура површината овозможи нож удобно се вклопуваат во вашата дланка кога мокри, ќе ги носи убаво кампување и отворено нож се користи искуство. ☑️【Covenient & Брзо Распоредување】Evevery ден носи нож со accessable и сигурен лагер за заклучување кој се отпорни на нечистотија и спречува појава на затворање.Нож отвора многу полесно благодарение на топката имајќи во стожерот. ☑️【Широка Примена Работи Нож】Нож sharpens до големата и да се многу фини раб.Убав slicer, отворено нож кои се способни за безброј задачи во областа, идеален за лов на кампување и пешачење.На KUBEY Секојдневно Носат Џебен Нож KU203 е направен со 2,7 инчи, длабоки појачани D2 челик сечилото што содржат висок јаглерод и помалку никел познат за добра цврстина и отпорност на абење.Нека Kubeyknife биде дел од вашиот живот!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20