• Неодамнешно
ZXNYC Оптоварување на Телото Positioners Перница, Кревет Backrest Тапациран Перница Триаголен Оптоварување Перница, Сомот Големи се Зајакнат Ноќни Headboard Читање Перница Lumbar Ра?

ZXNYC Оптоварување на Телото Positioners Перница, Кревет Backrest Тапациран Перница Триаголен Оптоварување Перница,

Buyers rating:
DEN 3503.04

Количина на стоки

На Headboard Оптоварување Перница Со Отстранлив Капак, Тоа Е Лесен За Отстранување И за Перење,Меко Пополнување, Тоа Е Удобно, Перат И Издржливи, Со Добра пропустливост.Материјал : Кревет Backrest Перница Е Направена Од Избор На Сомот, Таа Е Исполнета Со Високо еластична Pp Памук, Меки И Удобни, Целосна И меки.Ергономски Дизајн : Големи се Зајакнат Читање Перница Има Резервна Поддршка, Вратот Поддршка, Lumbar Поддршка, И Buttock Поддршка,Која Може да се Намали Непријатноста За Читање И Гледање телевизија.Интимна Складирање Џеб На Двете Страни : Удобен И Практичен,Може Да Бидат Поставени Мобилни Телефони, Далечински Управувач, Итн.Метал Патент Дизајн, Убава И Издржлив, Лесен да се Отстрани И Да се мијат.Е применливо : На Тапациран Headboard Перница Одличен За Домашна Употреба За Кревет И Софа, исто Така, Може да Се Користи На Болница, Хотел, Daybed, Прозорец на Седиштето, Каучот, Дури и на Една Партија, Или било Каде Ви се допаѓа.Кревет Backrest Тапациран Перница Триаголен Оптоварување Pillow Featurte:Сомот Fabric Soft допир, со висока прецизност материјал, издржлив и удобно.Тоа се чувствува во мека, еластична и издржливи.Патент Design Metal не се лизга патент дизајн, исклучителен квалитет, квалитетот на прво место.Копчето Fixing The монтажни копчето дизајн го прави јакна лесно да се мијат и чистат.Џеб Design The џебовите на двете страни се дизајнирани да бидат во можност да се одржи малите објекти, како што се мобилен телефон далечински контроли.Мулти-Цел Триаголник Оптоварување Перница:Спиење Pillow Provides постепено нагорен наклон, идеален за оние кои треба да се спие со главата малку се покачени за време на ноќта.Позиционирање Поддршка Pillow Allows максимална назад поддршка за исправена активности како што се работа на лаптоп, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или читање во вашиот кревет.Читање Pillow Simply ставите перница под стомакот & градите да уживаат во пријатен стомакот читање без рака вцепенен случува.ЗАБЕЛЕШКА:Поради големината на перница е различен, бројот на копчиња се различни.Поради прирачник за мерење, ќе има некои отстапувања во големина, и вистинскиот производ ќе преовладува.Поради различни светлината на светлината, со мала разлика помеѓу сликата и вистинскиот објект е нормално.На Перница Ќе Пристигне Во Малку Збиена Состојба, ве Молиме Оставете Неколку Дена За Производот Да се Прошири До Крајната Големина Наведени Во опис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76