• Неодамнешно
Перење Забавува Бамбус Двојно-Решетки Виткање Кошница Тело со Капак,Крпа Лагер и String Рачки за Складирање Торба за Перење Кошница Дрво Боја

Перење Забавува Бамбус Двојно-Решетки Виткање Кошница Тело со Капак,Крпа Лагер и String Рачки за Складирање

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Солидна Бамбус Материјал】целото тело користи цврсти бамбус материјал за да се обезбеди solidness и проширена употреба на времето.Оваа бамбус материјал не е лесно да попуштат и да добиете што форматот се издолжува. 【Рачки за Лесна за Носење】Го попречи перење кошница има една рачка на секоја страна за вашата лесна за носење, супер удобен за вашата секојдневна употреба.Капакот, исто така, има рачка. 【Хуманизирано 2 Кантите за Облека Сортирање】Тоа е дизајниран за сортирање алишта на светлина, боја и темна боја.Тоа ви помага да заштедите време и енергија пред да направите перење. 【Животната средина Полиестер Памучна Крпа】во Споредба со другите перење кошница крпа, на платно е лесно да се мијат и се чува чист, идеални за секојдневна употреба. 【Голем Капацитет】целиот волумен е за 105 L, доволно за да ги собере сите дневни валканите алишта, совршен за сите семејна употреба.Вовед : Дали сакате да се направи вашата соба чисти и уредно?Ако е така, вие не може да го пропушти овој меч со решетки Бамбус Виткање Кошница Тело со Капак.Усвојување на високо квалитетни бамбус, тоа е цврсти и издржливи.Таа користи памук обвивка, што е влажна доказ, dustproof, и лесно да се чисти.Таа има рачка на страната на кошница, која може да ја намали тежината на кошница и лесно да се движите.Згора на тоа, со капак дизајн, валкани работи, не се лесно да влезат во кошница, која е уредно и убави.Па што чекаш?Не двоумете се, само да се однесе дома!Спецификации : 1. Материјал : Bamboo2. Боја : Дрво Color3. Маска Димензии : (20.67 x 13) / (52.5 x 33)cm (L x W x H)4. База Одбор Железо Жица Димензии : (20 x 12.2) / (51 x 31)cm (L x W)5. Виткање Димензии : (29.92 x 24.21 x 0.2) / (76 x 61.5 x 0.5)cm (L x W x H)6. База Одбори Дупка со Дијаметар : 1.18 / 3cm7. Една Коцка Големина : (12.6 x 10.24) / (32 x 26)cm (L x W)8. Производ Димензии : (20.47 x 12.4 x 24.21) / (52 x 31.5 x 61.5)cm (L x W x H)9. Тежина : 2.65 кг / 1.2 kg Package Вклучува : 1 x Бамбус Кошница Тело 1 x Железо Wire1 x База Board1 x Lining1 x Cover Notices : 1. Ве молиме да се провери и потврди дали додатоци се заврши.Ако било додатоци се водат за исчезнати, ве молиме контактирајте го нашиот по продажба на персонал во времето.2. Бидејќи тоа е бамбус производи, тоа може да постои малку мирис, што е нормална ситуација.Ако умот, може да го стави во вентилирани место, а потоа го користите.Инсталација Чекори : 1. Стави на железо жица во врвот на кошница (нема копче на врвот), и да го користите копчето за да се поправи на железо жица.2. Постојат 4 затворени јаже дупки на дното на кошница, изработка на јажиња помине преку јаже дупка во ред, и конечно се врзуваат на јазол.3. Стави на свиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20
Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60
Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50

Пакет Количина : 50, Материјал : 316 од не 'рѓосувачки челик, од Типот : Надворешни Заб, Тип А Заклучување за М

DEN 216.00