• Неодамнешно
Моторот Замена на Комплет 795 DC 12V 10000RPM Двојно Топката Имајќи Висока Брзина на Мотор Со Вентилаторот за Ладење И Висок вртежен момент Sprayer Автомобил Мие Пумпа Електри

Моторот Замена на Комплет 795 DC 12V 10000RPM Двојно Топката Имајќи Висока Брзина на Мотор Со Вентилаторот за

Buyers rating:
DEN 1327.68

Количина на стоки

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век. -Почетна тековната треба да биде поголема од 10 A.Препорачливо е да го користите за префрлување напојување или батеријата DC напојување. -Тоа е добра замена за rusty или оштетени DC насочена мотор од машина. -Доаѓа со вентилаторот за ладење за да се реши проблемот. -Широко се користи во автомобил мие пумпи, распрскувачи, електрични фанови, хартија shredders, итн.Овој мотор има карактеристики на висока брзина и мали size Voltage : 12 VPower : 100 WNo-оптоварување на ветер : 10000 rpm Type : Двоен топката имајќи DC motor Material : алуминиум alloy Rated струја : 1.2 AShaft дијаметар : 5mm Note : почетна тековната треба да биде поголема од 10 A.Препорачливо е да го користите за префрлување напојување или батеријата DC напојување.функција : -Тоа е добра замена за rusty или оштетени DC насочена мотор на машината.-Доаѓа со вентилаторот за ладење за да се реши проблемот .-Широко се користи во автомобил мие пумпи, распрскувачи, електрични фанови, хартија shredders, итн.Пакет Included1 x DC мотор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20