• Неодамнешно
[Проширување 8CH] 1080P Borntechsz Пи Безжична nvr 8 Канал NVR со 4Pcs 1080P 2.0 ПРАТЕНИК Ноќ Визија WiFi IP Security Надзор Камери WiFi Nvr Комплет Tuya СТАН Smart Далечинско Гледање

[Проширување 8CH] 1080P Borntechsz Пи Безжична nvr 8 Канал NVR со 4Pcs 1080P 2.0 ПРАТЕНИК Ноќ Визија WiFi IP

Buyers rating:
DEN 4536.00

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【H. 265 ВИДЕО КОМПРЕСИЈА】во Споредба со Х. 264,265 Х. е во можност да се зголеми Двојно Компресија на Податоци Сооднос,Додека Подобрување на Видео Квалитет со Ниска Бит-стапка,Тоа им Овозможува на IP Камера за да овозможи Непречено HD Видео со Ниско пропусен Опсег,Пак,Намалување на Мрежниот Проток и да Заштедите до 50% Видео Простор за Складирање .1 Tb Хард Диск Пре-инсталиран поддршка 24 часа на Повеќе од 30 дена сигурни за снимање на видео клип. 【8 CH HD 1080 P NVR s Побарувачката на Пазарот, Borntechsz се Стреми кон Обезбедување Повеќе Стабилно и Високо-квалитетни Производи за да можете да се Заштити вашиот Дом и Бизнис.Borntechsz [Проширување 8 CH] 1080 P Пи Безжична nvr 8 доаѓа со 4 Pcs 1080 P 2.0 ПРАТЕНИК Wi Fi IP отворено камери.Borntechsz Камера Систем Праќа Видео од Безжичниот Сигнал.Бидете Сигурни дека за да Имаат ТЕЛЕВИЗОР или PC Монитор за да се Прикаже Надзор Камера Слика, VGA или HDMI Кабел за Следење Конекција и WAN Рутер за Да го Видите Видео од Далечина.Тоа е на Располагање за да Погледнете Видео во Живо, Снимање на Видео и гледање Видео Без Никакви Интернет.Интернет е Потребно САМО Кога Корисникот Гледање Видео од Далечина на Телефон, Таблет, Лаптоп и Компјутер.Стан име е : tuya паметни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20