• Неодамнешно
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок Пакување или Подароци Кутија за Пакување, Обвива В

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајка, дете, љубовник, пријател, итн.Поради својата единствена материјал, тоа не е лесно да се солза, Посебно од тебе боја, полу-транспарентно мат и тоа е едноставен и може да се направи вашиот букет повеќе пронаоѓа.Секој лист е 58 x 58cm(22.8 x 22.8 инчен),еден лист е совршен за еден букет, не треба да губите време на сечење кога ќе се пакувам.Мулти Бои Да се Избере, 20 листови По Торба,можете да ги собереш на најдобрите боја за вашата различни цвеќиња.Доволно количество ,Најдобар избор за сопствена употреба или во цвет продавница.Овој материјал се направени од водоотпорен материјал, Не грижи за вода кога завиткување вашиот цвет, да декорирате вашиот букет.Цветни Аранжмани, завиткување подароци, завиткување букети цвеќиња хартија, занает проект.Премиум комерцијален квалитет водоотпорен пакување хартија, совршен за завиткување свежо цвеќе.Најдобар избор за сопствена употреба или цвет продавница за УПОТРЕБА : денот на Вљубените, Булчински Туш, Свадба, Годишнина, Роденден, Празници, денот на Мајката, Бебето Туш, Дипломирањето.ПРЕВОЗОТ ПРЕВОЗНИКОТ : , брза испорака, без проблеми се врати.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат