• Неодамнешно
Родител Единици за Безбедно и Затвори машина за миење Садови Заклучување на Рака

Родител Единици за Безбедно и Затвори машина за миење Садови Заклучување на Рака

Buyers rating:
DEN 142.80

Количина на стоки

Задржи вашето бебе безбедно со родител единици производи.Издржливи квалитет.Лесен за употреба.Топла пареа може да предизвика повреди при тешки машина за миење садови врати се отворени, дури и само малку.Им помогне на родителите да се намали ризикот, нудејќи им на нашите трајни машина за миење садови заклучување на рака.Прилепува затворени за да се обезбеди и помогнат на машина за миење садови врати и да остане безбедно и затвори.Овој лесен-за-користење на конвенционалните дизајн користи премиум веб рака, издржлива пластика, и многу висок-поврзување на кертриџот да раѓаат исклучителен производ.Кора и се држи.Не се потребни алатки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат