• Неодамнешно
Schick Тенок Близнак СВ 2 Расположливиот Жилети за Жените Чувствителна Кожа Жилет за Бричење - 2 Count (Пакување од 36 )

Schick Тенок Близнак СВ 2 Расположливиот Жилети за Жените Чувствителна Кожа Жилет за Бричење - 2 Count (Пакување

Buyers rating:
DEN 838.80

Количина на стоки

АЛОЕ го АКТИВИРА ЛЕНТА СО ВОДА за да ви даде МАЗНА ИЗБРИЧАТ.БЛИЗНАЦИ НОЖЕВИ за да се обезбеди ТЕСНА, ПРЕЦИЗНИ бричат, дури и во чувствителните области.ЛЕСНО ЕДЕН-ПРИТИСНИ за ЧИСТЕЊЕ помага да се задржи ножеви од затнување.ГУМЕНА РАЧКА за СТАБИЛЕН, УДОБНО се ИЗБРИЧАТ.ТЕНОК И ЛЕСЕН, дршката е лесно да се одржи и да се движи низ сите криви на вашите нозе, бикини зона и underarms.ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА И МАЛИ ЗА ПРЕНОСЛИВОСТ.Совршен за жените во движење, овој жилет е за еднократна употреба, така што лесно да оди каде и да одите.Тоа е совршена големина за патување, салата, на плажа, или да се задржи на рака за брз контакт-ups-от.Опис на производот Тенок Близнак Жилети и обезбеди голема бричат во вредност цена.Тенок Близнак Жилети се лесно да се одржи.Одлично за патување.На Schick Тенок Близнак Чувствителни за Жените Жилет, обезбедува лесен, мазна избричат да остава кожата мазна и мека.Расположливиот жилет карактеристики на кожата-conditioning лента со витамин Е да се намали nicks и иритација и удобни гумени зафат рачка за стабилност.За погодност, еден-притисни за чистење ви овозможува лесно отстранување на влакната од помеѓу ножеви.Тенок Твин за Жените Расположливиот Жилети,36 - 2 Смета Packs At прв Поглед : Условување лента со витамин Е moisturizes чувствителни skin Rubber рачка за постојан grip One-притисни за чистење спречува clogging Twin ножеви за блиски, удобно shave36 пакети на расположливиот жилети, 2 жилети по package Specifically наменета за телото на жената, со твин ножеви и лесен-зафат гумена рачка.Погледнете поголеми.Витамин Е за Мазна, Хидриран Skin Ideal за жени со чувствителна кожа, на Schick Тенок Близнак Чувствителни Жилет карактеристики на условување лента содржи витамин E да ги смири сува, иритирана кожа.Кога ќе започнете бричење, лента го активира со вода за да се хидрат и заштита на вашата кожа.Близнаци Ножеви и Лесен Еден-Притисни Cleaning Designed специјално за телото на жената, овој жилет има близнак ножеви за да се обезбеди тесна, прецизни бричат, дури и во чувствителните области и лесен еден-притисни за чистење која помага да се задржи ножеви од затнување.Гумена Рачка за Постојан Grip The Тенок Близнак Чувствителни Жилет е дизајниран со не се лизга гумени рачка за стабилен, удобно се избричат.Тенок и лесен, дршката е лесно да се одржи и да се движи, дури и околу чувствителните области на вашето тело.За еднократна употреба и Мали за Portability Perfect за жените во движење, на жилет е за еднократна употреба, така што лесно да патува каде што ќе се направи.Тоа е совршена големина за патување, салата, на плажа, или да се задржи на рака за брз контакт-ups-от.Она што е во Box36 пакети на Schick Тенок Близнак Чувствителни за Жените Жилети, 2 жилети по пакет.Информации за трговски марки : Schick® Тенок Близнак®Чувствителни за Жените, 12 Жилети (3-Pack)Чувствителни за Жени,5 Жилети (6-Pack)Чувствителни за Жените,2 Жилети (Пакување од 36) Fit Style за Неа Жилет,12 Жилети (3-Pack).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич

DEN 1055.76