• Неодамнешно
GLOGLOW Аквариум Воздушен Вентил Конектор, 10 Компјутери Пластични Транспарентен Аквариум Воздушна Пумпа Muliple Начин Мека Црево Фитинзи Риба Резервоарот Воздушна Пумп?

GLOGLOW Аквариум Воздушен Вентил Конектор, 10 Компјутери Пластични Транспарентен Аквариум Воздушна Пумпа Muliple

Buyers rating:
DEN 1660.80

Количина на стоки

Висок Квалитет на-Користење на пластични материјали со висока цврстина, висока температура отпор, трајни, убава.Совршен во изработка, одлични процесот на обезбедување на добра врска.Дизајн Функција-Транспарентно боја за лесно набљудување на вода проток и лесен за чистење.Пет начин конекторот, може да се задоволат дневните потреби и барања.Лесен за Употреба-Широка примена, погоден за 3-6mm/0.12-0.24 инчен црево, лесно и брзо да го инсталирате.Помогне да се зголеми кислород и да се задржи на воздухот е freshed, создавање на здрава животна средина за вашите риби.За воздушна Контрола Вентил-Контрола на проток е од витално O2 од вашиот езерце aerator или аквариум воздушна пумпа со оваа корисна за Воздушна Контрола Вентил.На места на Проток на Вода за Контрола Вентил може да биде поврзан аквариум tubings.Широка Употреба-Мулти-цел, кои се користат во различни места, црева, силикони цевка, воздушна пумпа, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Пет Начин Црево Connector Material : Plastic Color : Transparent Quantity : 10 PCSWeight : Прибл. 40g Interface Дијаметар : Прибл. 4.8 мм/0.19 inch Suitable Цевка Внатрешен Дијаметар : Прибл. 3-6mm/0.12-0.24 инчен Пакет Листата : 10 x Пет Начин Црево Конектор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20