• Неодамнешно
Redbarn Силеџија Barbells за Кучиња. Природно, Жито-Бесплатно, Многу Вкусен, Долго-Траен Стоматолошки Chews Извори од Слободен-Спектар, Трева-Фед Добиток

Redbarn Силеџија Barbells за Кучиња. Природно, Жито-Бесплатно, Многу Вкусен, Долго-Траен Стоматолошки Chews

Buyers rating:
DEN 1742.40

Количина на стоки

Сите овие природни, високо сварливи chews се направени од една состојка, говедско pizzle (мускул), и бавно-печено во своите сокови за максимален вкус.Тие работат прекувремено за поддршка на вашето куче е на мускулите развој, додека природен чин на џвакање помага во поддршка на своите здравјето на забите со нежно масажа своите непца и стружење далеку плак и забен камен израстоци.А навистина вкусни и хранливи досада-busting џвака!.Единствена форма зачин до вашето куче е џвакање рутина како тие радосно да дознаам како да ги заврши своите устата околу нивните омилени форма.Ова високо вкусен третираат станува гумени кога влажни така што им помага да се задржи на забите се чисти и дава часови на долготрајни уживање.Овие долготрајни силеџија стапови за кучиња се извори од слободен-спектар, трева-фед добиток и направени без вештачки состојки или хормони.Нашите процесот на производство е уникатна комбинација на state-of-the-art технологија и рачно изработени квалитет.Безбедноста е наш врвен приоритет.Нашите во куќата на квалитет во тимот врши повеќе од 2.500 тестови месечно.Извори од трева-банката на федерални резерви, слободни-опсег бикови, Redbarn Силеџија Стапчиња се сите природни, високо сварливи џвака со краток состојка листата : говедско месо pizzle.Да се подготви овој протеин спакувани џвакање, ние бавно-печено говедско месо pizzle во својата сокови, додека е пука со meaty вкус кучиња жедни.Нашите уникатно во облик на Силеџија Barbells додадете ментален предизвик за вашето куче е џвакање рутина како тие радосно да дознаам како да потоне нивните заби во тоа.Карактеристики и Придобивки на Redbarn Силеџија Barbells.За повеќе од 20 години, Redbarn Домашни Производи беше едно семејство во сопственост на бизнис.Заедно, ние сме стане место за вашите домашни миленици може да се јавите дома, изработка третира, chews, и храна од здраво, на рака избрани состојки.Ние признаваме нашите секојдневни одлуки директно влијаат на вашиот кучиња и мачки.Тоа е причината зошто ние сме во постојана мисија да се пече производи кои не само зборуваат за најновите трендови, но им помогне на поддршка на здравје и благосостојба на вашиот четири нозе во семејството.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич

DEN 1055.76