• Неодамнешно
Celltreat 229422 Полипропилен Центрифуга Цевка, Стерилни, 50мл Волумен, Пена Rack (Случај на 300)

Celltreat 229422 Полипропилен Центрифуга Цевка, Стерилни, 50мл Волумен, Пена Rack (Случај на 300)

Buyers rating:
DEN 1919.76

Количина на стоки

Graduations на јасни цевки се печатени во задебелени букви лесен-за-читање црно мастило и се точни да ± 2%.Голема бела означување област обезбедува одличен контраст за идентификација.Сите цевки се изработени од високо квалитетни полипропилен и имаат мазна, рамна површина полиетилен (HDPE) капи.Јасно центрифуга цевки се достапни во стерилни (гама irradiated) или не-стерилни пакет опции. 50мл Центрифуга Цевки,стерилни,пена полици.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20