• Неодамнешно
NICEYRIG 3-Страна Тројно Ладно Чевли Продолжување Заградата Тешки-Должност Сирење Бар со 1/4 Теми за Tripod Selfie Стап Gimbal, Камерата на Телефонот Vlog Vlogging Светлина Микрофон Пла

NICEYRIG 3-Страна Тројно Ладно Чевли Продолжување Заградата Тешки-Должност Сирење Бар со 1/4 Теми за Tripod

Buyers rating:
DEN 516.72

Количина на стоки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [PRATICAL VLOG VLOGGING РЕШЕНИЕ] заградата е погодна за vlogging, пренесуваш видео и спортски фотографија со богата екипаж поени и доволно простор. [ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ] Обезбеди преку 1/4" завртка на tripod, selfie стап, monopod, gimbal стабилизатор како Zhiyun Weebill S/Лабораторија, DJI Osmo Мобилни 3/4. [180 СТЕПЕН НАВАЛИТЕ ЧЕВЛИ ПЛАНИНАТА] Доаѓа со 3 ладно чевли месеци и ARRI лоцирање на дупки за да ги задоволи со ваши снимање потреби.Можете да додадете различни додатоци и прилози e.г.микрофон, LED светло, телефон носителот, моќ банка..и да се прилагоди било кој агол!. [УЛТРА ДЕБЕЛИ И СИРЕЊЕ ДИЗАЈН РАКА] продолжување рака е навој со текот со многу 1/4" дупки.Со 115mm долго и 8мм дебелината, тоа е многу солидна. [ЗДРАВ & ЛЕСНИ] Направени од квалитетни алуминиумски легури, duable да трае долго.РАЗНОВРСНА И ФУНКЦИОНАЛНА ЛАДНО ЧЕВЛИ ПРОДОЛЖУВАЊЕ ЗАГРАДАТА - погоден за dslr фото камера, паметен телефон прави vlog, пренесуваш видео и спортски фотографија со богата екипаж поени и доволно простор.Се обезбеди преку 1/4" завртка на tripod, selfie стап, monopod, gimbal стабилизатор како Zhiyun Weebill S/Лабораторија, DJI Osmo Мобилни 3/4 Comes со 3 ладно чевли месеци и ARRI лоцирање на дупки за да ги задоволи со ваши снимање потреби.Можете да додадете различни додатоци и прилози e.г.микрофон, LED светло, телефон носителот, моќ банка..Поддршка 180 степен функцијата за навалување на столбот за да се прилагоди на вашиот треба агол!Продолжување рака е навој со текот со многу 1/4" дупки.Со 115mm долго и 8мм дебелината, тоа е многу солидна и безбедно.Она што ќе добиете за : 1 x Чевли продолжување заградата 1 x М4 spanner Extension рака должина : 115mm Вкупна должина : 150mm Производ тежина : 3.2 мл Производ материјал : алуминиум легура.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат