• Неодамнешно
Смола Tealight Свеќа Носителот Калапи, 2 Големини Срце Облик Светилник Силиконски Калапи за Епоксидна Кастинг DIY Кристал Votive Свеќа Носители Свадба Партија за Денот на В

Смола Tealight Свеќа Носителот Калапи, 2 Големини Срце Облик Светилник Силиконски Калапи за Епоксидна Кастинг

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Висок Квалитет Смола Мувла : ќе добиете 2 парчиња различна големина свеќа носител смола калапи вклучуваат дрвени рамки, одличен за да се направи кристал votives tealight свеќа носителот!Овие светилник калапи се направени од висок квалитет со силиконска, флексибилни и еднократно.Готови производи се многу сјајна и мазна како огледала.не треба да се полира повторно.функционален Дизајн : Со овие свеќа носителот на силиконски калапи, можете да DIY елегантен и уникатен смола свеќа носителот украси.Зачувување исушени цвеќиња во смола е подмолна начин да се создаде еден-на-еден вид keepsake како и да се дизајнира сопствен функционален домашна декорација.Елегантна и Прифатлива Подарок : Овие tealight свеќа носителот се големи подароци за kinki!како домашна декорација, свадба годишнина, забава, Ангажираност, Свадба, Годишнина, Булчински Тушеви, Денот на Вљубените, Родендени, Ден на Мајката, Божиќ, housewarming или други специјални прилики.совршен подарок за мајка, пријател, свршеник, ангажирани или наскоро да биде невеста.DIY Апликација : Овие Светилник силиконски калапи се погодни за повеќето смоли или со други кастинг материјали како гипс,епоксидна смола, цемент бетон, итн.Можете да додадете монистра, блеска, rhinestones, sequins, бои, сушени цвеќиња, embellishments или нешто ви се допаѓа на силиконски калап.Декоративни : Додадете топла светлина и tasteful елеганција на секој дом или настан оркестарот со нашите свеќа носители калапи.украсете го вашиот простор, ги Красат вашата маса, се создаде пријатна атмосфера.Даде различни фестивалот.Совршен чај светлина носителот!биде елегантен дома декор за салон, дневна соба, купатило, спална соба, кујна, канцеларија.Светилник смола калапи може да биде голем DIY декорација или за подарок.Се даде и љубител на различни фестивал атмосфера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36
2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен

DIY како сакате : со голем правоаголник возен фах мувла и овална смола калапи, можете да направите вашиот �

DEN 287.76
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што �

DEN 463.20
Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични

★6 Различни Бои.★ Светат во темница шминка на лицето.Лицето боја комплет се дизајнирани за да ви овозмо�

DEN 287.76