• Неодамнешно
Hipoll Куче Лижат Pad丨Boredom & Анксиозност Reduction丨Feeder Мат за Јогурт или Кикирики Butter丨Dog Загатка Играчка Алтернатива на Бавна Фидер Куче Bowl丨Interactive Куче Играчка Помогне во ?

Hipoll Куче Лижат Pad丨Boredom & Анксиозност Reduction丨Feeder Мат за Јогурт или Кикирики Butter丨Dog Загатка Играчка

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

【Бавно Фидер за Куче Анксиозност Помош】Оваа интерактивна куче играчка им го одвлекува вниманието и ги смирува вашите домашни миленичиња; Повтори џвакање помага во ослободување на ендорфин кој им помогне на кучиња да се намали досада и ги ублажува напнатоста дома сам.Таа е идеална бавно фидер мат загатка мат за сузбивање деструктивно однесување за време на стресниот период.забелешка: за Да ја користите тастатурата за да се хранат животните, треба да биде придружуван од страна на чувар!. 【Уникатни Модели s снек време и да се подобри вашите миленици навики за јадење.Само се шири некои путер од кикиритки на фидер подлога за да се одвлече вниманието на вашите миленици во текот на туш, па како да се избегне неред!.Можете да ставете го на рамна, ѕид мазни површини, како што се плочи, метал, стакло, пластика, и цврсти полиран дрво.Материјали : за храна одделение силиконски (BPA free).Боја : сина + црвена.Дијаметар : 7.9 инчи.Дебелина : 0.3 инчи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен

DIY како сакате : со голем правоаголник возен фах мувла и овална смола калапи, можете да направите вашиот �

DEN 287.76
Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување

Како професионална производителот на фризер додатоци, ние специјално дизајнирани за оваа престилка де�

DEN 479.76
Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични

★6 Различни Бои.★ Светат во темница шминка на лицето.Лицето боја комплет се дизајнирани за да ви овозмо�

DEN 287.76