• Неодамнешно
INKNOTE 13.94 ft ноќта на Вештерките Духот Виси Украси со Црна Гаден Крпа и Черепот Маска за Haunted ноќта на Вештерките Куќа Оркестарот Партија Материјали, Страшно Летање Га?

INKNOTE 13.94 ft ноќта на Вештерките Духот Виси Украси со Црна Гаден Крпа и Черепот Маска за Haunted ноќта на

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

【Огромен Хит】се Потенцира за вашиот ноќта на Вештерките оваа година!Супер големи черепот украси дека мора да биде голем хит за вашиот Halloween забава време.Тие се погодни за виси во темните агли околу вашата куќа да spook вашиот доверчив гости!. 【Применливи Сцена】Оваа виси дух е дизајн за ноќта на Вештерките.Тоа е совршен декор за било која пригода, како што е ноќта на Вештерките партија материјали, костимот партии, гонет куќа, дух карневал, пантомимичари, ноќта на Вештерките парада!Каде и да дом, бар или друга партија, тие ќе се најдобар избор за украсување и заплашување на вашите гости!. 【Лесен за Употреба】Постои риба конец на врвот на маската и две страни на летање газа.Можете полесно да го надминете тоа на дрво, ѕид, veranda, тремот и стреи од риба конец на врвот.Тие се погодни за ноќта на Вештерките партија и внатрешна и надворешна.Кога ветерот дува долга и тенка црна летање газа, тоа го прави да се чувствувате како да сте во некој хорор куќа, забава и страшно!. 【Пакет】ќе добиете 1 духот маска и 1 полиестер платно во еден пакет.Духот маска е 9.84" во должина, како и големината на полиестер ткаенини по ваквиот развој е 157.5"x43.3". 【Забелешка】 Ако имате било каков проблем за нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка контактирајте со нас.Ние ќе бидеме среќни да ви помогнат и да одговори веднаш штом ќе може да.Постои риба конец на врвот на маската и две страни на летање газа.Можете полесно да го надминете тоа на дрво, ѕид, veranda, тремот и стреи од риба конец на врвот.Тие се погодни за ноќта на Вештерките партија и внатрешна и надворешна.Кога ветерот дува долга и тенка црна летање газа, тоа го прави да се чувствувате како да сте во некој хорор куќа, забава и страшно!.Ќе добиете 1 духот маска и 1 полиестер платно во еден пакет.Духот маска е 9.84" во должина, како и големината на полиестер ткаенини по ваквиот развој е 157.5"x43.3".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36