• Неодамнешно
Водоотпорен Underpads, 1-Pack Перат и Еднократно Кревет Подлога, 30 x 36 Пинк Лист и Душек Заштитник со Високо Absorbant Пополни Слој за Деца или Возрасни Инконтиненција Заштита Н

Водоотпорен Underpads, 1-Pack Перат и Еднократно Кревет Подлога, 30 x 36 Пинк Лист и Душек Заштитник со Високо

Buyers rating:
DEN 347.28

Количина на стоки

Полиестер.СУПЕР АБСОРБЕНТА КРЕВЕТ ПОДЛОГА.Оваа супер абсорбента underpad има три заштитни слоеви кои работат заедно за да се заштити душек и листови од влага и боење.Многу абсорбента и издржливи, овие перат кревет влошки ќе трае безброј мие.Одлично за деца и возрасни.ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА.Оваа underpad мерки 30" x 36" за да се обезбеди максимална заштита.Bedpads се достапни во 1 пакет, pack 2 или 4 парчиња.ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА.Водоотпорен Bedpads се повеќе од само еден кревет заштитник за инконтиненција.На оваа подлога функционира одлично како заштита подлога за домашни миленици, како и едно бебе менување на подлога.МЕКИ И УДОБНИ.Ултра лист заштитник карактеристики 3 слоеви на заштита.Мека quilted 100% бранеа полиестер се соочуваат со крпа, високо абсорбента поли/rayon тешка категорија внатрешниот слој, со плетени винил водоотпорен бариера, ја штити чувствителната кожа од влага.МАШИНА ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО.Овие машина перат и еднократно underpads се издржливи и ќе трае дури и по безброј мие.Машина за миење ладно; собори сува ниска.Овие супер absorbant underpads обезбеди водоотпорен заштита и се дизајнирани за да целосно да се заштити вашата постелнина и душек од влага и боење.Секоја подлога има три слоеви, кои работат заедно за да се заштити против истекување.100% бранеа полиестер надворешен слој е поддржан од страна на високо абсорбента поли/rayon soaker материјал.На водоотпорен подлога делува како бариера за да се заштитат кревети и мебел од влага и боење.Овој водоотпорен кревет подлога е повеќе од само еден кревет заштитник за инконтиненција, исто така, функционира одлично како заштита подлога за домашни миленици, како и едно бебе менување на подлога.Овие обновливи кревет влошки машина се перат и да се исчистат, повторно и повторно.Тие нема да се намали и водоотпорен слој нема да се прекине.Високо квалитетни и издржливи, овие underpads ќе трае безброј мие.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување

Како професионална производителот на фризер додатоци, ние специјално дизајнирани за оваа престилка де�

DEN 479.76
Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лицето Тело Бои за Полнење,12Pcs Тело Неонски Флуоресцентни Слика 6 Бои Светат во Темница Лице Боја,Не се Токсични

★6 Различни Бои.★ Светат во темница шминка на лицето.Лицето боја комплет се дизајнирани за да ви овозмо�

DEN 287.76