• Неодамнешно
Обраснат на лице-Чистење со Четка Лице Scrubber: Електрични Exfoliating Спин Четка IPX7 Водоотпорен USB Полнење Силикон Чистење Чистење Врти Ротирачки за Миење Проактивни Акни

Обраснат на лице-Чистење со Четка Лице Scrubber: Електрични Exfoliating Спин Четка IPX7 Водоотпорен USB Полнење

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ & EXFOLIATING : Нашето лице scrubber нуди 2 персоналните брзина режими.Ниска брзина режим е дизајниран за нежно exfoliating, и со голема брзина режим е за длабоко чистење.Две чистење начини да се вклопи во вашиот чистење потреби подобро.ЧИСТИ ПОРИТЕ & ОТСТРАНИ BLACKHEADS ЕФИКАСНА И ПОНЕЖЕН : "Ние не затегнување на кожата!Нашите чистење на уредот всушност се врти во двојна спротивни насоки во исто време, што е подобро да одговара на кожата и поефикасно чистење на порите и да ги отстрани blackheads и, исто така, им помогне да се избегне кожата влече кои обично се предизвикани од страна на еден начин се врти четка.Да ви обезбеди повеќе удобно и понежен чистење искуство.ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА, ВКЛУЧУВАЈЌИ ги и ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА : Ова се соочуваат со четка сет вклучува 3 замена четка глави.Силиконски четка за чувствителна кожа.Груба четка за длабоко exfoliating.Парична казна четка за нежно чистење.Мека доволно и лесно звучеше!Еден комплет нуди три лицето чистење опции за подобра вредност за пари.ВОДООТПОРЕН И БЕЗБЕДНО КОГА се ВО ТУШ : премиум IPX7 водоотпорен ниво со парична казна изработка и без празнини школка гарантира 100% водоотпорни време за капење, и нема потреба да се грижите за дефекти предизвикани од водата запишување на машина, што значи подолг животен век.БАТЕРИЈА & 30 ДЕНА ДОЛГОТРАЈНИ : Нашите електрични чистење може да се користи најмногу до 30 дена по целосно наполнет.USB полнење дизајн ви овозможува да ја полните насекаде додека патуваат, и кога батеријата е скоро ниска, индикаторот ќе флеш или стоп со ротирачки да укажуваат на потреба за полнење.Ова е поефикасно и нежни метод на длабоко чистење и exfoliating - внатрешниот и надворешниот четка глави ротира во спротивни насоки во исто време и непречено да дејствуваат на лице што може да ви помогне да заврши на порите чистење поефикасно и подобро да ја заштитите вашата деликатна кожа од tugging. • Чистење на лицето Уред x1. • Парична казна Четка Главата x1. • Груба Четка Главата x1. • Силикони Четка Главата x1. • Полнење преку USB Кабел x 1. • Упатство за корисникот x 1. По добивањето на производ, ве молиме проверете дали додатоци се заврши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што �

DEN 463.20
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76