• Неодамнешно
HFSKJWI VR Очила, 3D Виртуелна Реалност, Слушалки, Мобилен Телефон Виртуелната Реалност Гледачот со Далечинскиот Управувач и 3.5 мм Слушалка, 120° FOV, Погоден за 5.0 да 7.0 Инче?

HFSKJWI VR Очила, 3D Виртуелна Реалност, Слушалки, Мобилен Телефон Виртуелната Реалност Гледачот со Далечинскиот

Buyers rating:
DEN 1562.40

Количина на стоки

[МОЌНА ФУНКЦИЈА] : На кој се одвојува екран рамка е соодветна за паметни телефони кои се движат од 5.0 инчи да 7.0 инчи.Опремени со 3.5 мм слушалки за подобро потопување. [ОКО за ЗАШТИТА] : VR очила имаат анти-сина светлина слој леќи, кои не само што ви обезбеди со висока резолуција на слики, но исто така се елиминира вртоглавица и заштита на вашите очи. [НЕЗАВИСНИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ] : На независни студентски далечина и објект растојание прилагодување на копчиња може да се обезбеди на корисниците со подобро визуелно искуство.Луѓето со кратковидост може да се види без носење myopia очила. [УДОБНО КОРИСТЕЊЕ] : удобно кожа headband може да се намали носи притисок.Кожата-пријателски материјал добра пропустливост на воздух.Дури и ако го користите долго време, вие нема да чувствувате непријатност. [ИДЕАЛЕН ПОДАРОК] : незаборавно подарок за вашите најблиски, целосно извонредно 360° виртуелна искуство.Тие ќе се стави во акција преку нивните омилени VR игри и филмови!. 3 D виртуелна реалност (VR) гледачот со далечинска контрола и слушалки, погоден за 5.0 да 7.0 инчен smartphones Field на гледање 120°Користење стручна оптичка леќа материјал, 120° широк агол на гледање, поблиску до вистинскиот агол на гледање на човечкото око, обезбедување одличен experience Product Details Colour : Black Applicable предмет : 5.0-7.0 инчен паметни phone Earphone : 3.5 mm earphone Size : 19 * 10 * 11 cm/7.48*3.93*4.33 inches Weight : 260 грама/0.57 pounds Packing листа : 1 * VR glasses1 * Далечински управувач (случаен боја)1 * Прирачник За Корисникот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76
Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување

Како професионална производителот на фризер додатоци, ние специјално дизајнирани за оваа престилка де�

DEN 479.76