• Неодамнешно
Индустриски Тест Системи точно 486648 Микро Водород Пероксид во Средината на Опсегот Ленти, 0-42 ппм Откривање Спектар (Шише 50)

Индустриски Тест Системи точно 486648 Микро Водород Пероксид во Средината на Опсегот Ленти, 0-42 ппм Откривање

Buyers rating:
DEN 386.16

Количина на стоки

Точната Лента Микро Вкупно Alkalinity содржи патентирани точно reagent испорака систем создаден од страна на Индустриски Тест Системи, Inc.Промената се мери со точно photometer давање на корисникот брзи и точни резултати.Промената се мери со точно photometer давање на корисникот брзи и точни резултати.Точната Лента Микро Вкупно Хлор (ДПД-4) вклучува патентиран точно reagent испорака систем создаден од страна на Индустриски Тест Системи, Inc.Се користи со точно photometers само - вклучува најголемиот дел шише 50 тестови за детекција на Водород Пероксид во вода.За визуелниот метод види Водовод Пероксид (H2 O2) дел #480014.By потопување точната лента во photometer ќелија, на точниот износ на reagent е објавен во водата предизвикува промена во боја или turbidity.Промената се мери со точно photometer давање на корисникот брзи и точни резултати.Овој производ постигне Ниво 1 Точноста NSF-50 Сертификација (Сертификат #C0253464-01 Меѓународни октомври 2016 година).Промената се мери со точно photometer давање на корисникот брзи и точни резултати.кој е идеален за технички и нетехнички users.By потопување точната лента во photometer ќелија, на точниот износ на reagent е објавен во водата предизвикува промена во боја или turbidity.За употреба со точно Photometers, точно во Дресот на Микро Водород Пероксид содржи патентирани точно reagent испорака систем создаден од страна на Индустриски Тест Системи, Inc.Точната Лента Микро Слободен Хлор (ДПД-1) вклучува патентиран точно reagent испорака систем создаден од страна на Индустриски Тест Системи, Inc.кој е идеален за технички и нетехнички users.By потопување точната лента во photometer ќелија, на точниот износ на reagent е објавен во водата предизвикува промена во боја или turbidity.кој е идеален за технички и нетехнички users.кој е идеален за технички и нетехнички users.By потопување точната лента во photometer ќелија, на точниот износ на reagent е објавен во водата предизвикува промена во боја или turbidity.Промената се мери со точно photometer давање на корисникот брзи и точни резултати.By потопување точната лента во photometer ќелија, на точниот износ на reagent е објавен во водата предизвикува промена во боја или turbidity.кој е идеален за технички и нетехнички users.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36
2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен

DIY како сакате : со голем правоаголник возен фах мувла и овална смола калапи, можете да направите вашиот �

DEN 287.76