• Неодамнешно
Јасно Моќ 25 ft Тешки Отворено Продолжување Кабелот 12/3 SJTW, Жолта, Вода & Времето Отпорни Пламен Retardant, 3 Prong Основани Приклучокот, DCOC-0144-DC

Јасно Моќ 25 ft Тешки Отворено Продолжување Кабелот 12/3 SJTW, Жолта, Вода & Времето Отпорни Пламен Retardant,

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

никел обложени месинг ножеви нема да ги кородираат што помага да се спречи искрење.Идеален за употреба со тешки моќ алатки и апарати.Вода, времето и отпорни на абразија, пламен retardant.Основани приклучок и приклучок.останува флексибилни на температури од -40°С до +140°F. 12 мерач тешки жица.Високо видливи жолта јакна обезбедува дополнителна безбедност.Армирано-ножеви за долготрајна употреба на отворено.Водата и временските отпорни, пламен retardant.Флексибилни во температури надолу до -40°F. Оценет за 125-volts, 15 засилувачи,1875 watts.УЛ Наведени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76
Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76