• Неодамнешно
12 КОМПЈУТЕРИ Двојно Чело Завртки Само-Прислушување Завртки за Пропелер Завртки Dowel Должина 1-5/8 (40mm) за Дрво Заеднички Мебел Нозе 6mm (M6)

12 КОМПЈУТЕРИ Двојно Чело Завртки Само-Прислушување Завртки за Пропелер Завртки Dowel Должина 1-5/8 (40mm) за

Buyers rating:
DEN 165.36

Количина на стоки

Дизајнот е дрво завртка тема на едниот крај и машина завртка тема на другиот крај.Двојно чело завртки се сите погребан во дрво, прикривање е многу добра, додека обезбедување на силна поддршка за прицврстување на моќ.Материјалот е јаглероден челик конструкција со цинк позлатен, обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.Одговараат за железо мебел, отворено мебел, апарати за домаќинство мебел, скали пост, дрвени парапет, цврсто дрво мебел, прилагодено на мебел, канцелариски мебел.Функција Двојно-на чело завртки се широко се користи во колона guardrails, ѕид дрвени колона куки, декоративни компоненти, итн.Кога поправка и замена на дрвените нозете на оваа мебел, вие само треба да unscrew нив, и можете да го промените нов завртка, кој е многу удобен.Во дрвени кревети и дрвени кабинети, примената на двојно-на чело завртки е насекаде.Спецификација Боја : Боја Метал Материјал : Јаглероден Челик Навој Дијаметар - M6 (Машина завртка); 6mm / 0.24"(Дрво завртка); Вкупната Должина на : 40mm / 1.57".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен

DIY како сакате : со голем правоаголник возен фах мувла и овална смола калапи, можете да направите вашиот �

DEN 287.76
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76