• Неодамнешно
VR Слушалки за Деца & Возрасни, Компатибилен со Сите Паметни Телефони, 3D Виртуелна Реалност Игри Очила Слушалки со Далечинска Контрола, VR Слушалки Објект Растојание

VR Слушалки за Деца & Возрасни, Компатибилен со Сите Паметни Телефони, 3D Виртуелна Реалност Игри Очила Слушалки

Buyers rating:
DEN 786.96

Количина на стоки

Стерео слушалки се директно интегрирани во виртуелната реалност слушалки, погоден за различни групи на луѓе, со мемориска пена за да се намали уво притисок; тоа е погодно да се водат на слушалки.Целосно да уживаат во прекрасната аудио виртуелна VR искуство.Поддржува interpupillary растојание на вредноста и фокусна должина прилагодување за да се обезбеди јасна визија за кратковиди луѓе (0-600 степени).Нашата виртуелна реалност слушалки ви обезбеди со Рашири interpupillary растојание (PD) и се Водат фокусна должина (FD), лесно да се фокусираат, погоден за 0-600° nearsighted гледање; помогне да се прилагоди blur, олеснување на замор, и да добијат подобро потопување Виртуелната реалност искуство.Овие виртуелната реалност слушалки ви обезбеди со Рашири headbands кои одговараат на вашиот шеф лесно; тие ви донесе екстра комфорт и безбедност, дури и кога ќе се движат наоколу.Целосно извонредно 108° агол на гледање, погоден за повеќето паметни телефони.Лесно да се претвори вашиот паметен телефон, во виртуелната реалност светот; ви донесе опуштен, длабок и интересна виртуелна реалност визуелно искуство.Тоа не е само погодна за семејство ги користат, но исто така погоден за патување.Не само тоа, таа е исто така поврзан преку Bluetooth, нема потреба да се пренесува на опрема, лесен за употреба.Можете лесно може да се претвори вашиот паметен телефон, во приватниот 3 D IMAX кино/игра сцена, овозможувајќи ви да биде ангажиран во виртуелната реалност во кое било време и да уживате во неверојатен 3 D ефекти.Во однос на материјалот, ние ги користиме на кожата-пријателски, модерен и елегантен бела СТП кожа, што е повеќе дише и удобен за носење.Во однос на тежината и волуменот, ние се донесени ултра-лесни материјали и стигнале виткање слушалка дизајн.Спецификација : Очила производ големина : 18 X13 X10.5 CM Далечински управувач големина : 11.8 X4.2 X3.3 CM Носи метод : независни инсталација и Водат тесна фитинг headwear Далечински управувач ПРОЦЕСОРОТ : ARM968 E-S Coer Далечински управувач батерија : Број 7 два 1.5 V батерии Континуирано игра време : околу 40-120 часа за Поддршка на системот : IPHONE /Андроид/PC Работат на струјата : 0.5-8m A (далечински управувач) Режим на струја : 0.5-1m A (далечински управувач) Напомена : Секој пакет содржи хартиена верзија на прирачникот за далечинска контрола и виртуелна реалност 3 D очила.QR кодот е производ прирачник.Секој мобилен телефон може да се користи друга АПЛИКАЦИЈА за да го скенира, а понекогаш тоа не е можно да се скенира QR код, но не грижете се.Препорачливо е да не се види на филм, континуирано за долго време, а вие се чувствувате уморни од очила.Ве молиме да обрнете внимание за пауза и одмор за да се ослободат од непријатноста пред да продолжите да ги гледате.Производ Листа : 1 X VR очила, 1 X далечински управувач, 1 X чистење филм, 2 X прирачници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76
Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76