• Неодамнешно
Научни Специјалитети 2210-00S Завртка Цевка, Не-Дипломирани, Ребрести, 1,5 mL (Пакување од 500)

Научни Специјалитети 2210-00S Завртка Цевка, Не-Дипломирани, Ребрести, 1,5 mL (Пакување од 500)

Buyers rating:
DEN 543.36

Количина на стоки

Температурата опсег : -196°C до +121°C*.Повеќе од 20.000 x rcf.Ултра јасна медицинска одделение полипропилен.Удобен Easy Turn 3/4-пак нишката.Цевки рутински се тестираат на повеќе од 20.000 x g обезбедување на безбедна и силна средина за вашите скапоцени примероци.Специјално формулиран, медицински одделение суровина дава стакло-како и јасност на одлуки визуелизација на цевка содржината лесно.Не-стерилни цевки и капи се овластени ослободени од DNase, RNase, ДНК и да се пронајде ПЦР инхибитори.Покрај тоа, стерилни конфигурации се овластени ослободени од pyrogens.Завртка цевки исто така, може да биде sterilized со автоклав.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76
Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување

Како професионална производителот на фризер додатоци, ние специјално дизајнирани за оваа престилка де�

DEN 479.76
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36