• Неодамнешно
UIZSDIUZ Завртка од не ' Рѓосувачки Челик 304, Хексагонална Завртки, Целосна Навој Шестоаголни Навртки Дрвени Завртки (Боја : M2765 (1 Парче))

UIZSDIUZ Завртка од не ' Рѓосувачки Челик 304, Хексагонална Завртки, Целосна Навој Шестоаголни Навртки Дрвени

Buyers rating:
DEN 799.20

Количина на стоки

Корозија и ' рѓа отпор, издржливи.Отпорност на абење и висока отпорност на корозија на 304 нерѓосувачки челик не ' рѓа во влажни средини.Силен антиоксиданс капацитет, одличен квалитет.Површината не е рамна и мазна, без burrs, висок квалитет на изработка, силни и издржливи.На шрафовите се уредни и чисти, и на сила е дури и не е лесно да се лизга.дома renovation Model : не 'Рѓосувачки Челик 304 Надворешни Хексагонални Топ-М12 Series Material : 304 од не' рѓосувачки steel Product сила : 6.8 level Head тип : Надворешниот hexagon Has добра отпорност на корозија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36
2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен

DIY како сакате : со голем правоаголник возен фах мувла и овална смола калапи, можете да направите вашиот �

DEN 287.76
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76
Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00