• Неодамнешно
Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување Чаши Водоотпорен Дамка Отпорни Фризерски Кејп за Дец

Обичај Црна Берберот Кејп Брада Престилка Кејп Персоналните Професионални Коса за Сечење Кејп со 2 Вшмукување

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Како професионална производителот на фризер додатоци, ние специјално дизајнирани за оваа престилка дека може да се користи за фризури и мажите бради.Тоа може да се користи како брада престилка за мажите да се избричат себе.【2 ВО 1】 големината на берберот кејп со вшмукување чаша е 65in * 55in.Еластична деколте и прилагодливи метал тока направи тоа лесно се прилагодува на различни вратот circumferences, без разлика дали тоа се користи од страна на возрасни или деца.Најдете берберот кејп дека може да се користи за возрасни и деца, сте го направиле тоа на оваа страница.На водоотпорен берберот кејп е лесно да се чисти и да се суши брзо.Тоа може да се користи од страна на двете возрасни и деца.Во некои специјални моменти, ние мора да се направи нашите сопствени фризура дома. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】 Големи димензии берберот кејп може да се користи во домот, лични и професионални салони.Само тресете престилка по употребата.Коса за сечење кејп има добро дизајнирана шема за да направи да се чувствувате среќни кога имате фризура. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ЧИСТИ】 деколте на фризерски кејп е направен на еластичноста и затворени со прилагодливи метал тока.Фризурата shawl вклучува 2 вшмукување чаши, кои се поврзете на јадица со дупка под наметка и го закачите на огледалото.Мултифункционален берберот cape The големи димензии берберот наметка може да се користат во професионални салони, како и дома.Или избрише со влажна крпа, по употреба.Ако имате било какви прашања во врска со оваа берберот кејп со дизајни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Берберот кејп спецификации : Материјал : 190 T полиестер, PUSize : 65in * 55in Packing листата : Фризура наметка x 1 Suction првенство x 2 Why изберете тоа?Водоотпорен и анти-стап fabric The фризерскиот салон кејп комбинира полиестер и СТП, кој е светлина и дише, водоотпорен, анти-статички, тоа не држи на косата. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 фризура наметка е направен од 190 T полиестер ткаенини + СТП материјал.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16
2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен

DIY како сакате : со голем правоаголник возен фах мувла и овална смола калапи, можете да направите вашиот �

DEN 287.76