• Неодамнешно
ZOSI 4K Ултра HD Home Security Камера Систем за Отворен и Затворен, H. 265+ 8 Канал видео надзор DVR со 4 x 4K (8MP) Надзор Купола Водоотпорна Камера, 150ft Ноќ Визија, 2TB Хард Диск, Далечинс?

ZOSI 4K Ултра HD Home Security Камера Систем за Отворен и Затворен, H. 265+ 8 Канал видео надзор DVR со 4 x

Buyers rating:
DEN 2591.76

Количина на стоки

(1). [ 4 K Ултра HD Security System Overview ] __ 4 K Ultra HD(8 MP) е способен за снимањето на пиксели размер на 3840 х 2160, тоа е 4x резолуција од 1080 P.Овој комплет доаѓа со 8 CH H. 265+4 K DVR рекордер и 4 x IP66 Водоотпорна 4 K(8 MP) сигурносната камера, 150ft Ноќ Визија, 110° Поглед Агол. (2 TB Безбедност Одделение Хард Диск Вклучен). (2). [ Напредни H. 265+ Висока Ефикасност Видео Компресија ] __ ZOSI самостојно развиена H. 265+ видео кодирање технологија екстракт карактеристики кои се фокусираат на карактеристиките на надзор сцени за поголем простор за складирање и подобар квалитет на сликата.H.265+ може дополнително да го подобри односот компресија врз основа на Х. 265 стандард и спаси околу 80% складирање во споредба со Х. 264, и на тој начин ефикасно зачувување на чување ресурси и обезбедува одлична и непречено гледање искуство. (3). [ Локални или Далечински Пристап, Репродукција во секое време Рекорд за време на закажани пати; Само рекорд кога откривање на движење; Рециклирање рекорд.Можете да го прилагодите секоја камера со различни режими на снимање, и преземање на снимање на датотеки за USB копија. 1 х Х. 265+ 8 CH 4 K DVR. 4 x 8. 0 MP Купола Камери. 4 x 60 FT видео надзор Кабел за Камери. 2 x 12 V/2 A Напојување. 1 x 1 до 4 Моќ Splitter Кабел. 1 x USB Глушец. 4 x Монтажа Завртка Торба. 4 x Предупредување Налепница. 1 x HDMI кабел.Пакет Содржина : . 1 х Х. 265+ 8 CH 4 K DVR 4 x 8. 0 MP Купола Камери 4 x 60 FT видео надзор Кабел за Камери 2 x 12 V/2 A Напојување 1 x 1 до 4 Моќ Splitter Кабел 1 x USB Глушец 4 x Монтажа Завртка Торба 4 x Предупредување Налепница 1 x HDMI кабел 1 x 2 TB Безбедност Одделение Хард Диск(Пре-инсталиран внатре во DVR).Прочитајте Пред Да Го Купите : . (1) за Да се овозможи на најдобар квалитет на сликата, ќе треба да се оди на Главната Мени - Поставете-Basic за да го промените "Видео Излез" да "3840 * 2160" рачно.(2) ве Молиме бидете сигурни дека вашиот ТВ е 4 K или подобро отколку 4 K пред да го направите ова, во спротивно, тоа ќе не покажуваат никакви видео клип откако ќе го промените DVR поставување на највисока резолуција.(3) основната поставка на услугата за DVR е 1024 x 768.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16
Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00