• Неодамнешно
Nobles Премиум Квалитет Кревет Подлога, Quilted, Водоотпорен, Обновливи и Перат, (34 x 52)

Nobles Премиум Квалитет Кревет Подлога, Quilted, Водоотпорен, Обновливи и Перат, (34 x 52)

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Ткаенина Ibex 80% Памук/20% Полиестер.Нашите влошки се сите за удобност!Додека некои деца душек влошки имаат лошо напишан чувствуваат, нашите подлога карактеристики мека quilted горниот слој и поли/rayon внатрешните слоеви за мазна, cushiony се чувствуваат.Плус, нашите не се лизга поддршка намалува зачестеноста & лизгање.На Nobles Инконтиненција Подлога е исто така дизајниран да обезбеди максимална заштита од домашно милениче несреќи или протекување.Ова значи дека нема повеќе мензи на вашиот кревет, теписи или мебел.Плус, ултра меки горниот слој е супер меки на чувствителни шепи.Нашите деца душек влошки можат да го направат вашиот живот малку полесно за време на стресни медиокритет времето за обука.Други брендови се обемни и се чувствуваат груб, но нашите влошки имаат тенок профил и се нежно на вашето дете кожата.Тие се, исто така, BPA и олово-слободни, мора да се за вашето семејство.Водоотпорен Underpad на обновливи кревет подлога создава водоотпорен бариера помеѓу било течни и вашиот листови или душек.Исклучително абсорбента и лесно се перат и dryable.Сите Наши Влошки се Машина Перат и фен Пријателски.Екстра Долг За Целосна Покриеност : 52 инчи долго и 34 инчи широка ти дава многу простор да се движат наоколу додека си спие без да се грижиш дека ќе талкаат надвор рампа. 80/20 полиестер и памук нема да се намали.На Nobles кревет подлога привлекува влагата далеку од вашата кожа и го чува подалеку, така ќе остане удобно додека вашиот чаршави и душеци остане сува.Остатокот лесно Со овој влошки кадифен, quilted мекост и извонредна absorbency се задржи на кожата удобно и постелнината сува во текот на ноќта.Сместени на врвот на дното на состојба, тоа значи дека нема повеќе до добивање на 3 на.м за да го промените листови!Бранеа Мекост на Врвот, Не се Лизга Под Вас се чувствуваат разликата помеѓу оваа подлога и расположливиот оние штом ќе го допрат.Нашите влошки се направени од 80% памук 20% полиестер ткаенини кои се бранеа на врвот за фланелен боксери-како мекост.Плус, тоа не се направи гуши звуци секој пат кога ќе се движат, како disposables се направи.На долната страна е не се лизга за да помогне да се остане во право, каде ќе се стави на тоа.Quilted Апсорбирање Слој се Заклучува во Влага На ватенка е канали се повлече влага далеку од површината на внатрешниот слој, каде што таа е заробена, така што на кожата, лист и душек сите остане сува.Дополнителна корист на quilted конструкција е тоа што го спречува рабовите од виткање.Овие 34" широк Од 52" Долго Underpad или Bedpads ви даде Целосна Заштита.Поставување на рампа должина на близнак големина душек, и или должина или crosswise на други душек големини за покриеност насекаде, каде што треба.Машина за Миење и Сува По вашето добро ноќно спиење, само фрли ја во машина за перење и фен.Всушност, станува дури и помек по неколку перења.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16