• Неодамнешно
NLKDD PB100 Автомобил Батеријата Тестер Дијагностички Алатка 12V/ 24V Моќ Сонда Коло Тестер Електрични Интегрирани Моќ Автомобилската Скенер

NLKDD PB100 Автомобил Батеријата Тестер Дијагностички Алатка 12V/ 24V Моќ Сонда Коло Тестер Електрични Интегрирани

Buyers rating:
DEN 9331.20

Количина на стоки

Моќ на горивото, мерење, земјата тестирање, проверка на поларитетот, континуитет тестирање и компонента за активирање.Прочитајте го AVO метар, напон, струја и отпорност.Тест лошите земјата контакти, следат и да се лоцира краток кола без да губат на осигурувачот.Тест на континуитет на прекинувач, реле и диоди.Ви овозможи да работат во темна површина со помош на вграден - во главата светлина.Тип : Автомобил Електрично Коло Tester Function : Читање на напон, Струја и Resista.Автомобил Коло Дијагностички Тестер : енергетски Систем Скенирање Tool Features: Моќ на горивото, мерење, земјата тестирање, проверка на поларитетот, континуитет тестирање и компонента за активирање.Прочитајте го AVO метар, напон, струја и отпорност.Стимулирам електрични компоненти, како што се вентилаторот за ладење, реле итн.Активирајте го компоненти се Утврди позитивни, негативни и отворено коло.Тест лошите земјата контакти, следат и да се лоцира краток кола без да губат на осигурувачот.Тест на континуитет на прекинувач, реле и диоди.Заштита на алатка од преоптоварување.Ви овозможи да работат во темна површина со помош на вграден - во главата светлина.Тест по должината на возилото со долг кабел.Пакетот вклучува : 1 x Батеријата Тестер Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1 - 3 cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52
Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00
2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен

DIY како сакате : со голем правоаголник возен фах мувла и овална смола калапи, можете да направите вашиот �

DEN 287.76
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36