• Неодамнешно
Водоотпорен Обновливи Инконтиненција Кревет Влошки Перат Инконтиненција Underpads 10 Чаши Absorbency, Душек Заштитник за Возрасни, Деца и домашни Миленици(34X 52 инчи)

Водоотпорен Обновливи Инконтиненција Кревет Влошки Перат Инконтиненција Underpads 10 Чаши Absorbency, Душек

Buyers rating:
DEN 418.08

Количина на стоки

✔ Повеќенаменски : Овој водоотпорен подлога е совршен за деца, стари лица или појава на постпартална бремени.Користи кога медиокритет обука, за детски кревет мокрење или како инконтиненција помош за возрасни.Покрај тоа, може да се користи за домашни миленици или потешкотија,ги штити мебел,медиокритет обука или домашно милениче обука. ✔ Absorbant : Четири слоеви заштита, до 10 чаши заштита осигурајте се дека вашиот кревет останува целосно сува, кога несреќи се случуваат.Влага е брзо се апсорбира во подлога и дисперзирани да се заштити вашата состојба и душек од било течни или телесни течности и ви даваат удобност и безбедност што треба. ✔ Трајни и Големина : големината 34" x 52" инчен е совршена големина за различни користи и помага да се обезбеди максимална покриеност дали во кревет, кауч, или дури и во движење!Двоен-водоотпорен слој на слузницата и долниот слој е направен од Полиестер/Полиуретан; издржат стотици употреба и мие тест. ✔ Нема Менувањето или Зачестеноста На : underpad дизајн овозможува да лежи рамно без зачестеноста;Без оглед на тоа колку ќе се фрли и се претвори во текот на спиењето, на Brosive underpad останува стави;не грижете се, вашиот душек ќе биде wetted поради подлога се движи наоколу. ✔ Лесно Грижа и Здрави Материјали : Перат и Еднократно,Нашите Инконтиненција кревет влошки имаат водечка индустрија на 350+ миење циклуси.Тие се за миење и фен пријателски.Ја задржува оригиналната форма по перење.Висок квалитет на долен слој , да се избегне било phthalates, и гума мирис.Мека Quilted Врвот : висококвалитетен полиестер мека памучна врвот површина – Обезбедува мека и удобна допир и фитили далеку од влага, за ефикасно да се минимизира иритација на кожата.Абсорбента слој : Висока густина полиестер/Rayon,специјално топлина компресира soaker,со цел да се апсорбираат брзо и заклучување во влага.Водоотпорен Слој : Двоен водоотпорен слој на слузницата за да се обезбеди 100% водоотпорни.Долен Слој : Високо квалитетни пвц обложени полиестер долен слој,да се избегне било phthalates, и гума мирис.Мека Quilted Врвот : висококвалитетен полиестер мека памучна врвот површина – Обезбедува мека и удобна допир и фитили далеку од влага, за ефикасно да се минимизира иритација на кожата.Абсорбента слој : Висока густина полиестер/Rayon,специјално топлина компресира soaker,со цел да се апсорбираат брзо и заклучување во влага.Водоотпорен Слој : Двоен водоотпорен слој на слузницата за да се обезбеди 100% водоотпорни.Долен Слој : Високо квалитетни пвц обложени полиестер долен слој,да се избегне било phthalates, и гума мирис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76
2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Силиконски Фах Смола Мувла Голем Правоаголник Возен Фах Мувла Овална Епоксидна Кастинг Увеселителен

DIY како сакате : со голем правоаголник возен фах мувла и овална смола калапи, можете да направите вашиот �

DEN 287.76
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36