• Неодамнешно
Ladieshow Кенди Божиќ Кошеви, Око-фаќање на Изглед, Материјалите, со Висока Издржливост Кеси, Погоден за Божиќ Украси.

Ladieshow Кенди Божиќ Кошеви, Око-фаќање на Изглед, Материјалите, со Висока Издржливост Кеси, Погоден за Божиќ

Buyers rating:
DEN 1900.80

Количина на стоки

Уникатен Изглед : Овој Божиќ подарок кошница усвојува Дедо Мраз изглед што е уникатен и фаќање на око.Премиум Материјал : Овој Божиќ подарок кошница е направен од премиум полиестер и се чувствува материјал, кој обезбедува висока издржливост.Широка Примена : Овој Божиќ подарок кошница може да се користи како украс за подароци или бонбони, или како изненадување за деца.Совршена Декорација : Овој Божиќ подарок е погодна за дома, хотел, трговски центри и други сцени на декорација.Божиќ Амбиент : Овој Божиќ подарок може да се додаде топло и радосен Божиќ амбиент во различни прилика.Спецификација : Предмет Тип : Божиќ Бонбони Кошница Материјал : Полиестер Тежина : Околу. 42g / 1.48 оз Пакет Листата : 2 x Кенди Божиќ Кошница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива

На цврста конструкција со издржлива метална рамка и полиетилен пластична здрав.Вграденво не ' рѓосувач�

DEN 373.68
Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Прав Фармацевт, Безбедно PP Материјал Доволен Капацитет Храна за бебиња Контејнери за Дома и за Надворешна

СИМПАТИЧНА СТИЛ : бебето храна контејнери имаат светли бои и слатки форми, кои се лесно да се привлечат б

DEN 991.20
Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50

Пакет Количина : 50, Материјал : 316 од не 'рѓосувачки челик, од Типот : Надворешни Заб, Тип А Заклучување за М

DEN 216.00