• Неодамнешно
Bluecell 2 парчиња Црна Боја 8 Гума Говорникот Работ Прстени го Опкружуваат Замена на Делови за Звучник Поправка или DIY (8)

Bluecell 2 парчиња Црна Боја 8 Гума Говорникот Работ Прстени го Опкружуваат Замена на Делови за Звучник Поправка

Buyers rating:
DEN 230.16

Количина на стоки

Пакет : пакување од 2, црна боја.Одговара за 8" звучници, детали големина како што е прикажано на сликата.Направен од висок квалитет на гумени материјал, флексибилни, анти-стареењето и трајни производи за употреба.БЕСПЛАТНА техничка поддршка, лесно да се инсталира.Добра замена за JBL, Bose, Hi Vi јазик, итн.Ви треба : Замена на оштетена една, отстранување на стари гумени и чистење на остаток на лепак пред да инсталирате нов гума раб.Оваа гума edge е идеален за звучници поправка или DIY.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00
Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76
AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер

Најдобар избор за аквариуми и во хидропоника.Рачно контрола на проток е од витално О2 или да се префрлиш

DEN 1223.76