• Неодамнешно
51116 Удар Топката Имајќи Висока Точност Авион Axial Топката Удар Притисок во Една Насока Челик Ниско ниво на Бучава Индустриски Хардвер Делови за Сноси Машинско Одржу?

51116 Удар Топката Имајќи Висока Точност Авион Axial Топката Удар Притисок во Една Насока Челик Ниско ниво на

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

【Висок Квалитет】Висока точност имајќи челик има силна товарот капацитет, ниско ниво на бучава и добра ротација брзина за време на ротација. 【Повеќе Мазна】Супер-точни raceway подобрува мазност на лого и ќе трае повеќе непречено. 【Апликација】Погоден за удар топката лежишта 51116, може совршено да го замени стариот. 【Стабилни Перформанси】Одлична изработка, силни и издржливи, има долг животен век. 【Мали Димензии】Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Axial Удар Топката Bearing Product Модел : Axial Удар Топката Имајќи 51116 Inner Дијаметар : Прибл. 80mm / 3.1 во Надворешниот Дијаметар : Прибл.105mm / 4.1 во Дебелина : Прибл.19mm / 0.7 in Cage Процес : Печат Имајќи Материјал : Имајќи челик Возен Вид на Објектот : Топката Raceway Тип : Конвексен песна Печат И Dustproof Форма : 2 RS Непрекината Колона Број : Една колона Пакет Листа : 1 x Удар Топката Лежишта 51116.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Axial Thrust Ball BearingProduct Model
Outer Diameter:
Approx.105mm / 4.1in
Thickness:
Approx.19mm / 0.7inCage Process
Bearing Material:
Bearing steel
Rolling Object Type:
Ball
Raceway Type:
Convex track
Seal And Dustproof Form:
2RS
Rolling Column Number:
Single column
Package List:
1 x Thrust Ball Bearings 51116 :

Купувачи како што сакаат

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76
Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни

Долги рачки.Дизајниран за уметници кои вработуваат impasto техники.Многу силна и одговора.Станот.Новиот Text

DEN 363.12
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36