• Неодамнешно
8 Вљубените Срца Виткање Џебен Нож ... (Виолетова)

8 Вљубените Срца Виткање Џебен Нож ... (Виолетова)

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Виолетова Алуминиум Срца Се Справи.Капка Точка Целосна Работ Од Не ' Рѓосувачки Челик Сечилото.Пролет Assisted Отворање Механизам.Џеб Клип.Валентин Подароци.Дизајниран за секојдневно носење.На CNC алуминиум справи со срца дизајн ќе донесе радост на сите, обезбедувајќи супериорен зафат.Ножот е понудено во популарната на розова, пурпурна, црвено и сино.Одлична Рамнотежа на Цврстина и Цврстина.Обезбедува Остар Жилет своите Перформанси, Висока Издржливост и Лесно Работ Одржување.Избравме ова челик, така сечилото може да се спротивстави на било тешко корозија и да се зголеми животниот век на работ на ножот.Ова им овозможува на нашите ножеви за да се обезбеди остар жилет своите перформанси одново и одново.На 440 Нерѓосувачки е челик се користи низ индустрија.На валентин срцето џебен нож е уникатен, функционални, и го прави голем дар за некој се грижи за тебе.Тоа е исто така одлична за влез на ниво на нож за дами да носат поради едноставноста и мала тежина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76
AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер

Најдобар избор за аквариуми и во хидропоника.Рачно контрола на проток е од витално О2 или да се префрлиш

DEN 1223.76