• Неодамнешно
Homz Празник Венец Пластична Кутија за Складирање, До 24, Црвено Со Јасно Капак (Пакување од 1)

Homz Празник Венец Пластична Кутија за Складирање, До 24, Црвено Со Јасно Капак (Пакување од 1)

Buyers rating:
DEN 1799.76

Количина на стоки

Овој празник венец кутија продавници венци до 24".Четири здрав брави се обезбеди безбедна поблиску за сигурен складирање.Силен, издржлив пластични ќе го задржи вашето венец безбедни за повеќе одмор сезони.Удобен сметководствена рачка за лесен транспорт.Црвена пластична основа, со јасно капак, кој ви овозможува да се види содржината во внатрешноста.На венец tote може да се откажам или стојат на своето.Повеќе венец totes може да бидат поставени.Направен од лесен за чистење пластика.Рачка овозможува удобен превоз *Јасно капак за лесна за гледање Homz е тука да ви помогне со празници!На венец складирање кутија ќе го задржи вашето Божиќ, пролет, лето и есен венци добар како нова година по година.Тој има црвена основа со јасни капак што го прави лесно да се види содржината во внатрешноста.На tote ќе чува сите венец до 24 инчи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни

Долги рачки.Дизајниран за уметници кои вработуваат impasto техники.Многу силна и одговора.Станот.Новиот Text

DEN 363.12
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76