• Неодамнешно
AUDOC Професионални Коса Clippers за Мажи Cordless Нерѓосувачки Челик Професионални Коса Тример со 8 Шарени Водич Чешли 2500mAh Li-Ion Батерија Полнење Фризура Комплет LED Дисплеј (З

AUDOC Професионални Коса Clippers за Мажи Cordless Нерѓосувачки Челик Професионални Коса Тример со 8 Шарени

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Моќен Мотор : Со тешки моторни, брзината на ротација на косата тример е 6000 RPM.Многу голема за професионални берберот бричење и сечење на косата дома.Прилагодени за Сечење Должина : Во КОСИ РАЧКАТА на нашите берберот clipper со остар нерѓосувачки челични ножеви, може да се прилагоди за да се исполнат различни haircutting потреби од 1 mm до 3мм без било guard чешли.Прецизно сечење со 8 шарени водич чешли за средување на различни фризури (3мм,6mm, 9mm, 12mm, 16mm, 19mm, 22mm, 25мм).Батерија Clippers со LED : На cordless коса clipper држи работи за 300 минути по 3 часа целосно наполнет.LED дисплеј покажува процентот на времето на моќ лево.Cordless и Corded Коса Clippers : косата clippers може да се користи додека го полните или да не се полни.Тоа доаѓа со 2500m Ah Литиум батерија.Претежно Метал Домување : коса clipper е направен од нерѓосувачки челик најмногу.Со USB-кабел и 2 различни полнење пристаништа (USB & Type-C), светски напон (110 V-220 V), косата clipper може да се преземат за да патуваат на меѓународно ниво.Изработени од нерѓосувачки челик.Остри и долготрајни.Ниту повлекување, ниту snagging.Прилагодени од 1mm до 3мм.Ако сечење на рачката промени, ве молиме завртка тоа се тесни. Во 99% од остатокот на времето.Треба да се подмачкана.Без масло шише вклучени.Индикаторот за полнење.Доаѓа со помош на USB кабел.Нема моќ приклучокот.Поврзан на било уред со USB порта. 8 Прилог чувари.На USB напојување со кабелска, не приклучокот.Мини чешел косата.За чистење со четка.Црвен заштитник.Прирачник.Косата clipper.Работна брзина : една брзина.Ротација на ветер : 6000rpm.Време на извршување : 300 минути cordless.Време на полнење : 3hrs.Li-Ion Батерија : 2500m Ah.LED Дисплеј : 99% од остатокот време на извршување.Прилагодени коси лост : 1-3мм.Материјал на ножот : не ' рѓосувачки челик. 8 шарени стражари : 3мм, 6mm, 9mm, 12mm, 16mm, 19mm, 22mm, 25мм.Работна брзина : еден speed Rotation брзина : 6000rpm Running време : 300 минути cordless Charging време : 3hrs Li-Ion Батерија : 2500m Ah LED се Прикаже : 99% од остатокот работи time Adjusted коси лост : 1-3mm Material на ножот : нерѓосувачки steel8 шарени стражари : 3мм, 6mm, 9mm, 12mm, 16mm, 19mm, 22mm, 25мм.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16
Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00
AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер

Најдобар избор за аквариуми и во хидропоника.Рачно контрола на проток е од витално О2 или да се префрлиш

DEN 1223.76
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36