• Неодамнешно
ZEXUAN Виткање Џебен Нож,3.86 во DC53 Челик Stonewash и 5in Redwood Рачка, Секира Џебен Нож,со Џеб Клип,EDC ножеви,Отворено кампување риболов tools. (Redwood Рачка)

ZEXUAN Виткање Џебен Нож,3.86 во DC53 Челик Stonewash и 5in Redwood Рачка, Секира Џебен Нож,со Џеб Клип,EDC

Buyers rating:
DEN 321.60

Количина на стоки

ZX2106 Џебен Нож : 3.86-Во DC53 Челик Tanto Точка Сечилото карактеристики остар жилет своите перформанси, ножот распоредувањето е Топката лежишта и ножот flipper за напор ножот за распоредување.Супериорен Сечилото Челик : Со премиум DC53 челик за одлична предност на задржување.Одликувајќи се со рамен мелење остар жилет сечилото што го прави краток работат надвор од вашата дневна сечење и режење потреби.Џебен нож 4.1 оз тежина вкупно.Практичен Нож Рачка : 5-Во Redwood се Справува со карактеристики на лесен и удобно во рака зафат во различни еколошки услови.Издржливи Џебен Нож Алатка : Способни за остварување на различни секојдневни задачи,Лов,Отворен,кампување,EDC нож,Секојдневен Носат,направи сигурен за секојдневно.Производ Parametere : Вкупна должина : 8.86 во.Должина на ножот : 3.86 во.Се справи со должина : 5in.Сечилото дебелина : 3.5 ММ. Ножеви тежина : 4.1 оз,Пакување : нож*1+кутија*1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер

Најдобар избор за аквариуми и во хидропоника.Рачно контрола на проток е од витално О2 или да се префрлиш

DEN 1223.76
BARSKA Автомобил Прозорец Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BARSKA Автомобил Прозорец Планината

За Гледање Од Удобноста На Вашиот Автомобил.Пакет Висина На Објектот Е 6.0".Пакет Должината На Објектот Е

DEN 1176.00
Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни

Долги рачки.Дизајниран за уметници кои вработуваат impasto техники.Многу силна и одговора.Станот.Новиот Text

DEN 363.12
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класич�

DEN 1055.76