• Неодамнешно
Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

Алпска Corporation WTJ222 Празник décor, Мулти

Buyers rating:
DEN 1055.76

Количина на стоки

ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Земја Дедо Мраз статуа со стабилна изгради обезбедува единствена спин на класичната зима карактер.СВЕТЛА : осветлете ја вашата вечери со 6 топло бела LED светла за да заличи вашето walkway или градина.ТАЈМЕР : Вклучува тајмер со 6 часа и 18 часа off за својата погодност.ЖИЦА-СЛОБОДНО : Работи на 2 AAA батерии да се дозволи поставување каде сакаш без да се грижиш за растојание до штекер.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Дедо статуа мерки 7" x 6" x 15" (26" со капа! ), совршен за вашиот дом.Извор на енергија тип : Corded Електричен.Додадете малку празнична талент за вашиот дом со Алпска е Земја Дедо Мраз Статуата!Оваа статуа е потребно уникатен-спин на класичната сезонски карактер да служи како забава декоративни парче за Божиќ сезона.Тоа е голем плус за вашата внатрешна или надворешна празник екранот.Тоа доаѓа со 6 топло бела LED светла кои светат ambiently за vibrantly привлечен екранот.Работат на 2 AAA батерии, можете да поставите оваа статуа каде што гледате се вклопуваат, без потреба да се грижите за растојание до штекер.Тоа карактеристики тајмер за 6 часа и 18 часа исклучување, што ќе ви овозможи да ги зачувате вашите батерии.Дедо мраз е опремено со шарени ткаенини и е одлична за деца и семејство.Алпска е Земја Дедо Мраз Статуа мерки 7" x 6" x 15" (26" со капа! ), совршен за декорирање на вашиот дом.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36
Cricut Трансфер КОМПЛЕТ ФОЛИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cricut Трансфер КОМПЛЕТ ФОЛИЈА

3во1 алатка за зашеметување фолија ефекти на различни проекти.Облагородување со леснотија – нема топли�

DEN 546.96
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52