• Неодамнешно
Јасно Моќ 50 ft Тешки Гума Отворено Продолжување Кабелот 12/3 SJOOW, Моќ Индикатор Светлина, Црна, Масло во Вода & Времето Отпорни Пламен Retardant, 3 Prong Основани Приклучокот, DCO

Јасно Моќ 50 ft Тешки Гума Отворено Продолжување Кабелот 12/3 SJOOW, Моќ Индикатор Светлина, Црна, Масло во

Buyers rating:
DEN 1751.76

Количина на стоки

Никел обложени месинг ножеви нема да ги кородираат што помага да се спречи искрење.Индикатор за светло во конекторот овозможува да знаете кабелот има моќ.Гума жица е масло, вода, времето и отпорни на абразија.Основани приклучок и Запалени Конектор, пламен retardant.Останува флексибилни на температури од -40°С до +221°F. Ова Јасно Моќ DCOC-0185-DC SJOOW Гума продолжување мозок е масло, вода, времето и отпорни на абразија, пламен retardant и имаме висока видливост зелена LED моќ индикатор светлото за да се покаже, кога постои моќ трчање низ кабелот.LED индикатор светлото е многу посветла од традиционалните неонски моќ индикатор светлото па тоа е лесно видлив дури и во директна сончева светлина.Кабелот има масло отпорни на внатрешниот проводници и надворешниот jacketing, Јасно Моќ гума продолжување кабелот идеален за употреба на работни места, фарми, и автомобилската средини. 15 Amps/125 Volts/1875 Watts.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52
Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00
BARSKA Автомобил Прозорец Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BARSKA Автомобил Прозорец Планината

За Гледање Од Удобноста На Вашиот Автомобил.Пакет Висина На Објектот Е 6.0".Пакет Должината На Објектот Е

DEN 1176.00
Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36
Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни

Долги рачки.Дизајниран за уметници кои вработуваат impasto техники.Многу силна и одговора.Станот.Новиот Text

DEN 363.12