• Неодамнешно
Про Арте Матрицата Големина на Четката Мали Направени во Англија

Про Арте Матрицата Големина на Четката Мали Направени во Англија

Buyers rating:
DEN 54.00

Количина на стоки

Уметници Квалитет Четка.Тип - Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Основана од страна на уметникот Рој Томпсон во 1973 година, Про Арте е просперитетна мала Британска компанија со седиште во Skipton во Јоркшир, АНГЛИЈА.Ние сме биле фабрика и гледав секој четка се направени со рака користење на традиционалните методи.На косата се користи е или природните животински влакна или синтетички влакна што е формулиран од страна на Про Арте да се даде природен пролет и држење на способност, која се совпаѓа со поскапи животински влакна.На рачки се сите традиционални дрвени рачки дека уметниците љубов.Ние сме толку среќни да се бидат поддршка на оваа просперитетна Британски производство на компанијата и високостручен тим кој е Про Арте.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Weiyirot Аквариум Пумпа Додатоци Риба Резервоар За Воздух Камен Безбедно Ѕид Меур Цевка Аерација Цевка Слатководни

Балон цевки може да биде продолжен, двојно цевки може лесно да биде поврзан со пластичен конектор, така �

DEN 225.36