• Неодамнешно
Norbi USB Тивка Мала Воздушна Пумпа за Аквариум Преносни Кислород Риба Воздушна Пумпа Риба Резервоарот Додатоци

Norbi USB Тивка Мала Воздушна Пумпа за Аквариум Преносни Кислород Риба Воздушна Пумпа Риба Резервоарот Додатоци

Buyers rating:
DEN 2275.20

Количина на стоки

Кислородот се пумпа е опремен со USB интерфејс.Мобилниот напојување треба да биде поврзан кога го користите.Разни мобилен телефон полначи може да биде лесно да се применуваат.На исклучување на пумпата се речиси и да нема звук и е погодна за тивка средина да се хранат рибите, како дневна соба, спална соба и така натаму.Со мали димензии, тоа е лесно да се носат наоколу и е погоден за употреба на отворено риболов.Ниска моќност може да се заштеди енергија и тоа е повеќе економичен.Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржлив и лесен за одржување.Опис на производот : Предмет Тип : : Аквариум Кислород Pump Material : Plastic Color : White Length : 10см/3.95"Тежина : 7.5 cm/2.95"Height : 4cm/1.57"Пакетот Вклучува : 1 x риболов кислород pump Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.3. 1.00 cm=0.39".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BARSKA Автомобил Прозорец Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BARSKA Автомобил Прозорец Планината

За Гледање Од Удобноста На Вашиот Автомобил.Пакет Висина На Објектот Е 6.0".Пакет Должината На Објектот Е

DEN 1176.00
AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер

Најдобар избор за аквариуми и во хидропоника.Рачно контрола на проток е од витално О2 или да се префрлиш

DEN 1223.76
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16