• Неодамнешно
JUNKUN Инсулин Кулер Патување случај USB автомобил Полнење Медицина Кутија со(Батеријата) LCD Дигитален Дисплеј 0-18℃ Медицина Мини Фрижидер Погоден за Патување,Авион,ко?

JUNKUN Инсулин Кулер Патување случај USB автомобил Полнење Медицина Кутија со(Батеријата) LCD Дигитален Дисплеј

Buyers rating:
DEN 1838.40

Количина на стоки

❄ Лесен и удобен : инсулин фрижидер може да се качиме на авион и е опремена со пренослива satchel, кои можат да патуваат со вас, без да се грижиш за начинот на складирање на лекови во текот на патувањето. ❄ Погодно за полнење метод : како погодно како користење на мобилен телефон, можете да користите различни методи на полнење, како што се USB полнењето, мобилни моќ полнење, полнење на авион, и полнење во автомобил.Тоа е многу лесен и брз. ❄ Интелигентни постојана температура : инсулин фрижидер усвојува интелигентни компјутерски чип контрола, а температурата во кутија може да се контролира во 0-18°C. Опремени со интелигентна контрола на температурата и прикажување на системот, и има ниска температура antifreeze функција. ❄ Заштеда на енергија и намалување на шумот : На вентилаторот за ладење на инсулин фрижидер е составен од керамички axial проток на вентилатор.Фан е тивка и оперативни бучава не надминува 30 децибели.Тоа е многу тивко и ви овозможува удобно да спијат во текот на ноќта. ❄ Голем LCD-екран : дигитален дисплеј е јасно на прв поглед, а исто така е опремен со smart потсетници : слаба батерија потсетници, висока/ниска температура потсетници.Дури и ако на старите лица да го користат дома, тоа може да биде лесно да се управува. ●Карактеристики : целото тело донесува УВ третман, кој е, УВ лекување слој.Актуелните еколошки боја не содржат испарливи материи и е отпорен на гребење.Оригиналниот материјал е повеќе еколошки и безбедно, и на изглед е стилски и атмосферска.Sandblasted 6061 авијација алуминиум лагер: На лак агол дизајн на внатрешниот резервоарот спречува медицина од bumping во кутијата за време на процесот.На sandblasting и anodizing процес го прави за ладење температурата трае.Привремено ладење керамички вратило фан Користење на турбо го исклучите технологија, mute (бучава decibel ≤ 30d B), брзо трчање брзина, Ултра-ниска потрошувачка на енергија.Животниот век може да достигне повеќе од 60.000 часа. ● Спецификација на производот : име на Производ : Инсулин фрижидер кутија за Ладење на температура : 2-8℃ Номинална моќност : 9 W-15 W капацитетот на Батеријата : 10200m Ah време на Мирување : 6-8 часа (една батерија) Внатрешна големина : 186*110*35mm Надворешни димензии : 240*160*125mm Тежина : 1.1 кг ●Пакување : Батеријата Инсулин ладно кутија * 1 Полнач * USB * 1 Ранец * 1 ● Инсулин, серум, медицина, хормон за раст, и капки за очи може да бидат поставени. ● Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце

DEN 191.76