• Неодамнешно
Индустриски Тест Системи SenSafe 480007 Вкупно Хлор Тест Ленти, Ултра Ниски Фреквенции, 40 Секунди Тест Време, 0-0.2 mg/L Range (Пакување од 30)

Индустриски Тест Системи SenSafe 480007 Вкупно Хлор Тест Ленти, Ултра Ниски Фреквенции, 40 Секунди Тест Време,

Buyers rating:
DEN 489.12

Количина на стоки

метод : 0.0, 0.01, 0.02, 0.05, 0.1, 0.15, 0.2 mg/L. метод Б : 0.0, 0.005, 0.01, 0.015, 0.02, 0.025, 0.05 mg/L. 40 секунди тест. 30 pkts тест ленти.Комбинирање на точноста, достапност, и леснотијата на користење, нашиот патентиран тест ленти имаат револуција тестирање на вода.Тие се дадат точни, брзи резултати по прифатлива цена.Дизајнирани со помош на врвни хемиски и state-of-the-art производствени процеси, нашиот тест ленти и тест колекции се замени застарените тестирање колекции кои се на трудот и трошоци за интензивна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни

Долги рачки.Дизајниран за уметници кои вработуваат impasto техники.Многу силна и одговора.Станот.Новиот Text

DEN 363.12
AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер

Најдобар избор за аквариуми и во хидропоника.Рачно контрола на проток е од витално О2 или да се префрлиш

DEN 1223.76
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16
BARSKA Автомобил Прозорец Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BARSKA Автомобил Прозорец Планината

За Гледање Од Удобноста На Вашиот Автомобил.Пакет Висина На Објектот Е 6.0".Пакет Должината На Објектот Е

DEN 1176.00
Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џебен Нож Преклопен Нож, Тактички Нож со Фенерче, Стакло Прекинувач, Клип, Не се лизга Рачка, Лагер за Заклучување,

✔Светло Вградена во светилката.Тактички нож е добар помошник во вашата отворено авантура.Вие никогаш н

DEN 335.76