• Неодамнешно
Prettyia 20 X Аквариуми Воздушна Пумпа Додатоци Воздушен Вентил Воздушна Линија Конектор Тип 2

Prettyia 20 X Аквариуми Воздушна Пумпа Додатоци Воздушен Вентил Воздушна Линија Конектор Тип 2

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Количина : 20pcs(секој тип 10 парчиња).Се користи за : Риба Резервоарот, Аквариум.аквариум воздушна пумпа додатоци : Воздушен Вентил Конектор.Материјал : Пластика.Сосема нов и висок квалитет.Опис : - Сосема нов и висок квалитет. - аквариум воздушна пумпа додатоци : Воздушен Вентил Конектор - се Користи за : Риба Резервоарот, Аквариум - Материјал : Пластика - Количина : 20pcs(секој тип 10 парчиња)Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : Воздушен Вентил Connector Size(Lx W) : Прибл. 30x19mm / 1.18x0.75inch Outer Кол. : Прибл. 4mm / 0.16 inch Y Форма Воздушен Вентил Connector Length : Прибл. 34mm / 1.34 inch Bottom Кол. : Прибл. 4mm / 0.16 inch Upper Кол. : Прибл. 3мм / 0.12 inch Package Вклучува : 20 Парчиња Аквариум Риба Резервоарот Accessories Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ние во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00
AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AQUANEAT Аквариум 1 Начин Тема Вентили,Проток на Воздух Контрола Вентили,Метал Банда Вентили,Водот Воздух Дистрибутер

Најдобар избор за аквариуми и во хидропоника.Рачно контрола на проток е од витално О2 или да се префрлиш

DEN 1223.76
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52