• Неодамнешно
Бела Home Фрижидер Фрижидер Замрзнувач Заклучување на Вратата -Бебе Безбедност Дете Заклучување,Latch Фати Деца Деца Дете Кабинет Фрижидер Брави,Лесен за Инсталација ?

Бела Home Фрижидер Фрижидер Замрзнувач Заклучување на Вратата -Бебе Безбедност Дете Заклучување,Latch Фати Деца

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

1.【Уникатен фрижидер заклучување 】- боја на Фрижидерот Замрзнувач Заклучување на Вратата Latch и ладилникот се слични и облик е мал,Па нема да се привлечат бебиња' внимание.Згора на тоа нема резервни делови и појаси се потребни, не грижете се за заклучување ќе стегната кога се отвора или затвора. 2.【Лесно да се Отвори или Заклучување】- Само Една рака операција, со влечење на двете копчиња за заклучување, тоа ќе се отклучи и отворите фрижидерот врата во исто време.Кога ќе го затворите фрижидер врата, заклучување ќе се заклучени automaticly,без дополнителни чекори.Посебни двојно копчето дизајн го прави тешко за бебиња да се отворени, но лесно за возрасните за да го отворите со една рака. 3.【Опсег на Примена】- Ова фрижидер за заклучување не одговара за сите фрижидер во пазарот, вашиот фрижидер вратата треба да биде на исто ниво со вашиот фрижидер, или фрижидер заклучување не ќе биде корисно континуирано. 4.【Лесно да се инсталира】- Поради Фрижидер Заклучување на Вратата Latch е посебен Т форма, голем простор за 3 M VHB селотејп може да се направи за заклучување повеќе стабилен и здрав.исто така, може да се отстрани лесно и без никакви остаток и наштети на фрижидер.Тоа не влијае на вашето дете здравјето и развој. 5.【100% Задоволство Гарантира】- ви Благодарам многу за изборот на нашите производи, се надеваме дека ќе биде задоволен со двете производот и услугата што ја добиле.Ако не, контактирајте со нас и ние сме повеќе од среќни да ви помогнат.Спречување на несакани предмети од влегувањето во вашиот workspace фрижидер, да се спречи децата од отворање на фрижидерот и ги јаде нешто што родителите не сакаат да јадат или да се скрие себе во фрижидер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни

Долги рачки.Дизајниран за уметници кои вработуваат impasto техники.Многу силна и одговора.Станот.Новиот Text

DEN 363.12
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Јапонски

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16
Ѕвездата Од Тексас Државата Фризура Салон Кејп Коса За Сечење Шампон Водоотпорен Стил Ртовите Крпа За Возрасни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕвездата Од Тексас Државата Фризура Салон Кејп Коса За Сечење Шампон Водоотпорен Стил Ртовите Крпа За Возрасни

Материјал : Полиестер Влакна (Полиестер),Кожапријателски, Сува, Без Губење на Бесење, Лесно Да се Грижи.Siz

DEN 407.76
Cricut Трансфер КОМПЛЕТ ФОЛИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cricut Трансфер КОМПЛЕТ ФОЛИЈА

3во1 алатка за зашеметување фолија ефекти на различни проекти.Облагородување со леснотија – нема топли�

DEN 546.96
Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00