• Неодамнешно
Се КАНДИДИРА 8 Парчиња Црн Триаголник Форма Пластика Стакло Агол Чувари Опфаќа Заштитници

Се КАНДИДИРА 8 Парчиња Црн Триаголник Форма Пластика Стакло Агол Чувари Опфаќа Заштитници

Buyers rating:
DEN 237.12

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★ Материјал → Високо квалитетни пластични. ★ Големина → Прибл. 47 мм*47 мм*12 mm/1.85"*1.85"*0.47". ★ Карактеристики → Добро направени во црна боја, умерена мекост и триаголник форма.Површината на овие агол заштитници е мазна, а од внатрешната страна е матирано. ★ Апликации → Овие агол заштитници се применува на мермер, тула, камен, бања огледало, стакло, калено стакло, мраз кристали сликарство, frameless сликарство, итн.Исто така одлична за мебел маси и клупи. ★ Пакетот Вклучува → 8 x Пластика Стакло Агол Чувари. ★ БРЗ ПРЕГЛЕД : ★ Материјал → Високо квалитетни пластични материјал во црна боја, добро направени и издржливи. ★ Големина → Прибл. 47 мм*47 мм*12 mm/1.85"*1.85"*0.47". ★ Флексибилност → Овие агол чувари ќе работат на мермер, тула, камен, бања огледало, стакло, калено стакло, мраз кристали сликарство, frameless сликарство, итн., и, исто така, работи одлично на мебел маси и клупи, заштита од нив, се движи или лизгање наоколу и гребнатини. ★ Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Ве молиме овозможи 1-10 mm грешка поради прирачник за мерење. 2.Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проверете Вентил, Воздушна Пумпа Додатоци Црвено Аквариум Аквариум Проверете Вентил, Нема Враќање за Риба Резервоарот

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Цврсти И Издржливи, Удобен И Лесен За Употреба.Функција : Да �

DEN 840.00
Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рафаел Textura 870 Четка, Рамна, 10, Природни

Долги рачки.Дизајниран за уметници кои вработуваат impasto техники.Многу силна и одговора.Станот.Новиот Text

DEN 363.12
BARSKA Автомобил Прозорец Планината
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BARSKA Автомобил Прозорец Планината

За Гледање Од Удобноста На Вашиот Автомобил.Пакет Висина На Објектот Е 6.0".Пакет Должината На Објектот Е

DEN 1176.00